Top Channel/ “Florinjtë dhe fabrikat e mia merri shpërndajua shqiptarëve”, Meta thirrje Dumanit
17/04/2024 13:50

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta i ka bërë thirrje kreut të SPAK, Altin Dumanit që të sekuestrojë pasuritë e tij dhe t’ua shpërndajë shqiptarëve. “Ka amerikanë të ndershëm dhe patriotë dhe fundërrina si McGonigal. Ndaj thirri mendjes. Ky është nga Kolonja, kjo nga Gjirokastra. Jam krenar që kam dy bashkëpunëtorë të tillë. Ju pyesni; jo Monika, jo kjo, se janë të stisura këto nga Rama, Veliaj dhe gazetarë që marrin lekë nga inceneratorët.

Top Channel/ Kosova jashtë agjendës, Hasani: Mundësi e humbur për në Këshillin e Europës
17/05 15:24
Top Channel/ “Piji lëngun pastaj, mbaje për kaush me fara luledielli”, Korreshi kundërshton Ndrecën
17/05 14:29
Top Channel/ “Shëndetësia”, Komisioni hetimor, Spaho: Kur ka ndodhur të përzihen mollët me qepët?
17/05 14:27
Top Channel/ Ndreca: Shtrirje të hetimit prej 2009-ës për koncesionin e sterilizimit
17/05 14:22
Top Channel/ Kryebashkiakja e Durrësit, Emiriana Sako paraqitet në SPAK
17/05 14:21
Top Channel/ Kalimi i pronës publike në private, Basha: Skemë e qeverisë në bashkëpunim me mafian
17/05 13:20
Top Channel/ Basha: Privatizimi, vjedhje me ligj! Përfiton mafia, oligarkë e investitorë strategjikë
17/05 12:22
Top Channel/Privatizimet në Kushtetuese, Ligji u miratua në Kuvend me 68 vota. Opozita e kundërshtoi
17/05 12:21
Top Channel/ Përçahet keq Rithemelimi, Adriana Kalaja sulmon Gaz Bardhin. Berisha del në dritare
17/05 09:20
Top News/ Vrasja në Fier, Tabaku përplaset me Felajn, nuk i jepet fjala për replikë
16/05 23:15
Top News/ Felaj: Policia t’i rikthehet hetimeve për strukturat e votës, lidhje me deputetët e PD
16/05 23:00
Top News/ Miratohet projektligji për pronat shtetërore. Opozita akuza për klientelizëm
16/05 22:56
Top News/ Lajm i mirë për pensionistët shqiptar në Itali, miratohet marrëveshja e shumëpritur
16/05 22:54
Top News/ Vrasësi i policit në Fier, Felaj: Pjesë e mbrojtjes së votës së PD
16/05 22:45
Top News/ Begaj në Mirditë, bën bashkë socialistë e demokratë: Të reflektohet zëri qytetarëve
16/05 21:54
Top News/ Felaj-Tabakut: T’ju vijë turp juve për kolegët tuaj. Ndërhyn deputeti demokrat
16/05 21:46
Top News/ Marrëdhëniet me Greqinë, Gjonaj: Të mos bëhet pengesë për integrimin e Shqipërisë
16/05 21:45
Top News/ “Free Berisha”, Noka vesh të njëjtën bluzë si vajza e ish-kryeministrit
16/05 20:49
Top News/ Mandati i Xhaçkës sërish në pikëpyetje/ Gjykata Kushtetuese vendos më 21 qershor
16/05 19:51
Top News/ Katër orë në SPAK, ish kryebashkiaku i Kavajës thirret për tenderat 33 mln euro
16/05 17:18