Top Channel/ Fermerët: Nuk po shesim/ Çmimet e ulta po penalizojnë prodhuesit e shalqirit
05/07/2022 19:45

Ky është Vukel Beqiri, një dekadë më parë ai u kthey nga emigri për të mbjellë shalqi në fshatin Imësht të Lushnjës. Edhe pse prodhimi është I mbarë, problem për të gjetja e tregut.

Top Channel/ “Nata e Bardhë” ndez Tiranën. Këngëtarët dhe DJ më të mirë ngrenë temperaturat në shesh
29/11 23:54
Top News/ Amerikanët rrëzojnë dronin Iranian në Detin e Kuq, po fluturonte pranë luftanijes
29/11 22:22
Top News/ “Hamasi nuk është i besueshëm”, Izraeli refuzon propozimin për armëpushim të përhershëm
29/11 22:21
Top News/ Balla viziton të moshuarit në spitalin e Fierit: Janë jashtë rrezikut
29/11 21:57
Top Channel/ Zjarri në azilin e Fierit, Balla viziton të moshuarit në spital: U shmang rreziku!
29/11 21:56
Top News/ ‘Hamasi dhunoi seksualisht izraelitet’, Guterres: Gaza në krizë epike humanitare
29/11 21:49
Top News/ Tym në azilin e Fierit, disa të moshuar përfundojnë në spital
29/11 21:42
Top News/ ‘Holanda nën rrethimin e bandave shqiptare të drogës’, prokurori jep detaje
29/11 21:18
Top News/ ‘Lirojmë pengjet dhe kthehemi në betejë’, Gantz: Kjo, lufta më e rëndësishme e Izraelit
29/11 21:13
Top Neës/ Polemika mbi VAR në PSG-Newcastle. Pezullohet arbitri polak Tomasz Këiatkoëski
29/11 21:09
Top News/ ‘Në Kosovë kanë ndodhur ngjarje të papranueshme’, Stoltenberg: Bashkëpunim perfekt me BE
29/11 20:35
Top News/ Blinken dënon ‘Banjskën’: Nuk duam rikthimin e konflikteve në Ballkanin Perëndimor
29/11 20:04
Top Channel/ U kapën me armë, gjykata i liron/ Elbasan, arsyetimi: Përfunduan afatet e paraburgimit
29/11 19:33
Top News/ Erling Haaland, rekord pas rekordi. 40 gola në Champions në 35 ndeshje, askush si ai
29/11 19:27
Top News/ Nelson Hysa nuk ka rivalë. Rivali kolumbian ‘kapitullon’ për pak sekonda
29/11 19:15
Top News/ Monedha 2 euroshe të falsifikuara. Kapen me thasë në Kosovë, gjashtë në pranga
29/11 18:46
Top Channel/ Zjarr në shtëpinë e të moshuarve në Fier, rrëfehen momentet e panikut
29/11 18:36
Top Channel/ Kabina elektrike përfshihet nga flakët në Fier, dhjetëra familje në errësirë
29/11 18:19
Top News/ Emigrimi boshatis veriun/ Numri i lindjeve u përgjysmua në 3 vite
29/11 17:51
Top Channel/ Lehtësohet lëvizja e shtetasve shqiptarë nga Shqipëria drejt SHBA dhe anasjelltas
29/11 17:39