Top Channel/ “Epidemia” e gripit/ Nga një janari, më së shumti po prek fëmijët
25/01/2023 19:54

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Sherr me çekanë e kaçavida në qendër të Fierit, plagoset 40-vjeçari
28/01 21:10
Top Channel/ Ceremonia për Isuf Kalon/ Tepelenë, mjeku u përcoll për në banesën e fundit
28/01 19:55
Top Channel/ Ndikimi i medias/ Të lodhur nga politika, shikuesit tërhiqen nga formate si Big Brother
28/01 19:50
Top Channel/ Protestë në mbrojtje të natyrës! Kundër aeroportit në zonën Vjosë-Nartë
28/01 19:50
Top Channel/ Përhapja e gripit/ Shqipëria më nivel mesatar, krahasuar me europën
28/01 19:45
Top Channel/ Luftë informalitetit/ Fushëbeteja e tatimeve gjatë 2023; Bizneset që s’deklarojnë pagat
28/01 19:33
Top News – Përplasi 9-vjeçaren dhe u largua/ Kapet në arrati drejtuesi i motorit
28/01 19:17
Top News – Policia ‘fërkon duart’/ Sekuestron 75 mijë euro të padeklaruara
28/01 19:13
Top News – Vrau me sëpatë gruan dhe vëllain/ Autori me probleme mendore- Shkak xhelozia
28/01 16:56
Top Channel/ Holokausti, roli i shqiptarëve! Borchardt: Asnjëra fe nuk i dorëzoi hebrenjtë
28/01 15:38
Top Channel/ “Parajsa” e nomadëve digjitalë!/ Shqipëria do ofrojë lehtësi për ata që punojnë online
28/01 15:33
Top Channel/ Hiqen kamerat në Korçë, Pogradec! Vazhdon operacioni i çmontimit, në hetim disa persona
28/01 15:30
Top Channel/ Administratorët e shkollave! 50 persona për 162 objekte arsimore në Tiranë
28/01 15:27
Top Channel/ Në ndihmë të nxënësve që s’dëgjojnë! Qendra burimore do asistojë në të gjitha shkollat
28/01 15:20
Top Channel/ Vrasësi “humb” kujtesën ! 80-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë merret në pyetje
28/01 15:18
Top Channel/ Lihen në burg trafikantët! Me nofka e kode, si e shpërndanin drogën 15 të arrestuarit
28/01 15:04
Top Channel/ I vuri eksploziv policit! Arrestohet autori i ngjarjes së vitit 2020 në Shkodër
28/01 15:02
Top News – Rama-Me Vuçiç ndahem për Kosovën/ ‘Jam mik edhe i Sorosit, edhe i Erdoganit’
28/01 14:04
Top News – Bilanci i operacionit ‘Fijet’/ Këputen 161 kamera të dyshuara të krimit
28/01 13:22
Top News – Çmontimet e kamerave, jo të gjitha janë të grupeve kriminale
28/01 12:57