Top Channel/ Egnatia merr një pikë në “Loro Borici” përballë vendasve falë barazimit 1-1
21/01/2022 19:58

Vllaznia ngec sërish në barazim, për të katërtën ndeshje radhazi në kampionat, teksa këtë herë nuk shkoi dot përtej shifrave 1-1 ndaj Egnatias në “Loro Boriçi”, aty ku sulmuesit kuqeblu treguan sërish limite të theksuara në finalizim. Sfida nisi mjaft mirë për shkodranët, që krijuan disa mundësi shënimi, por që nuk ja dolën dot të shënonin. Ndërkohë skuadra nga Rrrogozhina për një cast vendosi heshtjen në Loro Boprici duke kaluar në vanatazh në mbyllje të pjesës së parë. Ilirid Ademi mori një top nga mesi I fushës dhe u nis i vetëm me Zogovic, të cilin e mposhti me një goditje të saktë.

Top Channel/ Tirana “vishet” për finalen/ UEFA ndryshon përkohësisht dhe emrin e stadiumit
20/05 20:07
Top Channel/ Siguria e finales/ Jo të gjitha rrugët e Tiranës do të jenë të bllokuara
20/05 20:01
Top News-Vllaznia, përballja e fundit në shtëpi/ Josa vlerëson Egnatian, shuan zërat e merkatos
20/05 14:16
Top News-Njësi policore nga Holanda dhe Roma/Për finalen që do zhvillohet në stadiumin ‘Air Albania’
19/05 13:11
Top Channel/ Vllaznia kampione/ Vajzat shkodrane marrin trofeun e këtij sezoni
18/05 19:57
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë/ Vllaznia do të përballet me Laçin
18/05 15:29
Top Channel/ Garat e çiklizmit/ Ndryshon data për shkak të finales së Conference League
18/05 15:27
Top Channel/ UEFA do gjurmojë biletat/ Siguria e ndeshjes finale, 1600 policë dhe 600 steward
17/05 15:56
Top Channel/ Dita e finales/ Tre “fan zone”, tifozët e Romës te liqeni, Feynoord te pedonalja
16/05 19:54
Top News- Mirel Josa rikthehet te Vllaznia/Trajneri merr drejtimin e shkodranëve për herë të tretë
16/05 14:09
Top Channel/ Rënia nga kategoria, ish-trajneri i Skënderbeut: E hodhën arbitrat
15/05 21:26
Top News – FSHF, 90 vjet anëtare e FIFA / Infantino bën urimin-jam krenar të punoj me ju
14/05 15:29
Top News – Superiore, sot sfidat e javës së 34/ Luhet për zonën evropiane dhe mbijetesën
14/05 12:44
Top Channel/ Ndeshjet e fundit të superiores.Pritet të caktohet kush do të luajë në kupat e Europës
13/05 15:32
Top News- Siguria në finalen evropiane/ Blindohet Tirana, 1500 efektivë policie në terren
12/05 21:24
Top Channel/ Smajlaj “mbyll” herët 2022/ Do operohet. Ndërpret të gjitha aktivitetet sportive
12/05 19:59
Top Channel/ Rinasi, gati për finalen/Shton personelin! Në tre ditë priten 25 mijë udhëtarë më shumë
12/05 19:49
Top Channel/ Aeroporti përgatitet për finalen/ Në tre ditë priten 25 mijë udhëtarë më shumë
12/05 16:57
Top News-Nis numërimi mbrapsht në Tiranë/Kryeqyteti, në pritje të conference league
12/05 12:00
Top Channel/ Finalja, vatër infeksionesh? Shefi i urgjencës thotë se nuk shikon rreziqe të mëdha
11/05 19:54