Top Channel/ “Çmontojmë pushtetin e bandave”! Salianji: Rama asnjë premtim për votën e emigrantëve
26/05/2024 19:38

Nga Tropoja, zv/kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Ervin Salianji ftoi demokratët të përballen me atë që e quajti regjimi i kryeministrit Rama, që funksionin siç tha nga mbështetja prej bandave dhe krimit. Salianji ironizoi edhe takimin e sotëm me diasporën në Milano.

Top News/ A do shpëtojë dhe Beleri si aktivistja italiane? Fitoi lirinë pasi u bë eurodeputete
14/06 21:50
Top News/ Basha kërkon vulën e PD, do bëj rekurs në gjykatën e lartë. Gati dhe partinë e re
14/06 19:33
Top News/ Beleri kërkon pafajësinë në Apel. SPAK ruajtjen e dënimit, gjykata vendos më 25 qershor
14/06 17:04
Top Channel/ Nis punën komisioni “Xhafaj2”! Opozita bojkotoi. Spiropali: Dora jonë e shtrirë për ta
14/06 14:59
Top Channel/ “Jo, Berishës dhe bashkëpunëtorëve”, SHBA: Nuk angazhohemi me non-grata
14/06 14:57
Top Channel/ Konstituohet Komisioni Antikorrupsion, opozita bojkoton mbledhjen, zbardhen diskutimet
14/06 10:57
Top Channel/ Komisioni Antikorrupsion, Nikolla: Keqardhje që kolegët e opozitës nuk janë prezentë
14/06 10:54
Top Channel/ Konstituohet Komisioni Antikorrupsion, PD bojkoton mbledhjen, reagimi I Spiropalit
14/06 10:53
Top Channel/ Mesazh për Kryemadhin? Meta: Kush e vlerëson SPAK pas fakteve, turpëron fjalën b*xhellë
14/06 09:28
Top News/ Pse frikësohet Meta nga SPAK? Kërcënon presidenti i PL: Betejë për vdekje a liri
13/06 22:50
Top News/ Meta “dorëzon” Kryemadhin tek SPAK, e quan “bashkëpunëtore” të Ramës
13/06 22:30
Top News/ Veliaj me socialistët e Njësisë 8/ ‘Kush djeg goma, mund të djegë dhe Shqipërinë’
13/06 21:07
Top News/ Sterilizimi, debate mes PS-PD / Vokshi përplaset me Ndrecën, akuza mes tyre
13/06 18:46
Top News/ Deputetët e Bashës ikin pas vulës/ Tre emra, gati të njohin Sali Berishën kryetar të PD
13/06 18:26
Top News/ ‘SPAK, vegël qorre e Edi Ramës’ / Meta-S’më ulin dot pantallonat. Dumani, si Katica Janeva
13/06 17:23
Top Channel/ “E ke mendjen tek ballkoni”,pas debatit Vokshi-Ndreca,maxhoranca largohet nga komisioni
13/06 15:28
Top Channel/ Meta merret në pyetje nga SPAK! Pyetet për dosjen e hetimit pasuror ndaj familjes
13/06 15:10
Top Channel/ Meta në SPAK, sulm Dumanit! U thirr për hetimin pasuror një ditë pas bashkëshortes
13/06 12:28
Top News/ Ditëlindja e Partisë Socialiste / Rama shmang fjalimin e gjatë, ‘senatorët’ nuk mungojnë
13/06 11:52
Top Channel/ Një ditë pas Kryemadhit, Meta shkon në SPAK! Ja veprimi epik që bëri pasi hapi derën
13/06 10:41