Top Channel/ Çështja e detit e marrëdhëniet dypalëshe, Olta Xhaçka takim me homologun grek në Athinë
02/12/2022 10:32

Ministria e jashtme Olta Xhaçka zhvillon sot në Athinë një vizitë zyrtare. Sipas njoftimit për shtyp të ministrisë se jashtme greke, delegacionet nisën bisedimet në orën 08.00 të mëngjesit, ndërsa dy ministrat Dendias dhe Xhaçka do të kenë mundësinë të kenë një takim kokë më kokë gjatë dy orëve që palët do të zhvillojnë takimin.

Top News/ Turi i anëtarësimeve të reja/ Veliaj ndan 200 karta anëtarësh në njësinë 4
03/03 18:08
Top News/ Basha, ‘qeverisje me duar të pastra’ / ‘Në 2025 fitojmë me njerëz të papërlyer’
03/03 16:01
Top News/ 2 kryetarë, 8 nënkryetarë, një vulë…/ Postet drejtuese të PD-ve të Berishës e Bashës
03/03 12:57
Top News/ Berisha bën Bardhin nënkryetar. Ndryshimet në statut, rikthen në Kryesi edhe Tabakun
02/03 18:44
Top News/ Anëtarësime të reja në parti, Veliaj: PS vrapon e thyen rekord
02/03 18:38
Top News/ Rezultatet e PISA-s/ PD- Ministria e Arsimit nuk ka marrë asnjë masë!
02/03 15:15
Top Channel/ “Celulari bëhet kuletë”/ Në podcastin e kryeministrit Rama biseda për pagesat online
02/03 15:12
Top News/ ‘Ne na bashkon pasioni, jo inati’/ Veliaj mirëpret anëtarësimet e reja në parti
02/03 14:04
Top News/ ‘A e ke përdorur mbiemrin Spata’/ Gjokutaj zbërthen pyetjet e Berishës për Irena Gjokën
02/03 12:23
Top News/ Damian Gjiknuri del nga SPAK pas 6 orësh e 30 minuta, fill pas tij dhe Beqaj
01/03 16:21
Top Channel/ Komisionet Hetimore në Kushtetuese! Dorëzojnë ankesën anëtarët e Komisionit të Ligjeve
01/03 15:16
Top Channel/ Rrjeti i Gazit nis nga Korça, Rama në Samitin e 10 të Korridorit Jugor të Gazit
01/03 15:06
Top Channel/Komisionet Hetimore, dorëzojnë ankesën anëtarët e Komisionit të Ligjeve në emër të të PD
01/03 12:57
Top Channel/ Ish-ministri i Energjisë Gjiknuri paraqitet në Prokurorinë e Posaçme anti-korrupsion
01/03 12:56
Top Channel/ Qendër gazi në Vlorë! Deklarata e Ramës në Azerbajxhan
01/03 12:09
Top Channel/ “Urgjent Ballkani në BE”! Shtatë ministra të jashtëm europianë i çojnë letër BE
01/03 12:07
Top News/ ‘Fondet e BE, mollë e ndaluar për shqiptarët’/ Berisha: Rama i vodhi me qeveritarët e tij
29/02 22:27
Top News/ ‘Nuk ishin samite, por takime’/ Berisha: Ne ishim ndër të parët që mbështetëm Ukrainën
29/02 22:22
Top Channel/ Rama: Armë për Ukrainën? Po, ja detajet për marrëveshjen me Zelenskyn
29/02 15:17
Top Channel/ BE, 6 miliardë euro për Ballkanin, Samiti i BE në Tiranë mbi Planin e Ri të Rritjes
29/02 15:10