Top Channe/ Pushimet e politikanëve/ Rama në Dhërmi, Meta dhe Berisha s’i ndahen Lalzit
13/08/2022 20:09

Udhëheqësit e opozitës kanë vendosur të ulin “armët” dhe t’i lejojnë vetes një pushim të shkurtër këtë fundjavë. Dy banorët sezonalë të Gjirit te Lalzit, Sali Berisha dhe Ilir Meta dëshmuan në rrjetet sociale që ndodhën në vendin e tyre te preferuar. Sali Berisha duket se ka hedhur pas krahëve rekordet me not. Dallgët që i erdhën nga përtej Atlantikut dhe La Manshit, kanë bërë që ai të zgjedhë me kujdes rrugën ku ecën. Por, ndërsa janë të dy në Lalz, me foto po tregojnë se janë veç e veç.

Top Channel/ PS ndryshon formacionin. Klosi në Vlorë, Spiropali në Shkodër, Majko në Kukës
28/09 11:57
Top News-PS ‘ndez’ motorët e fushatës zgjedhore/Arben Ahmetaj asnjë funksion, të deleguarit në qarqe
27/09 21:37
Top Channel/ PS nis fushatën/ Mblidhet kryesia e partisë socialiste
27/09 19:42
Top News- PD, kërkesë në SHBA për paratë ruse/Enno Bozdo në ‘Zona Zero’ flet për auditimin
27/09 19:13
Top News-PS mbledh Kryesinë për kandidatët në zgjedhje, kush do të jetë për një tjetër mandat…!?
27/09 18:19
Top News-Yuri Kim nuk njeh Berishën/ Ambasadorja Amerikane takon Jorida Tabakun dhe Etilda Gjonaj
27/09 17:39
Top Channel/ Bilanci i turizmit, Rama tregon projektet për shtimin e numrit të vizitorëve
27/09 15:41
Top Channel/ Meta kërkon kandidatë të përbashkët! Ftesë për Berishën
27/09 15:32
Top Channel/ Basha do të merret në pyetje për paratë ruse, i pari para grupit të auditit në PD
27/09 15:17
Top News- Nga kandidatët… tek një mesazh për Berishën/ Ilir Meta kërkon protesta- Nevojë ulëritëse!
27/09 15:05
Top Channel/ Mblidhet kryesia e PS! Ndryshime në drejtimin politik të disa qarqeve
27/09 12:35
Top Channel/ Paratë ruse, selia blu lajmëron grup auditi për të kontrolluar veprimet e Bashës
27/09 12:03
Top News – PD nxjerr dokumentin e zgjedhjeve lokale/ Berisha, apel të fortë për revoltat e vjeshtës
26/09 19:50
Top Channel/ Berisha: Fakte për paratë ruse, seliu blu lajmëron grup auditi për veprimet e Bashës
26/09 19:43
Top News -Dilemat e socialistëve për zgjedhjet lokale/Mbledhja e kryesisë, për emrat që rikandidojnë
26/09 16:08
Top Channel/ “Bashkohuni me protestën”! Mbyllja e Kolegjit, Berisha: Rama drejton vendin nga Lindja
26/09 14:45
Top News-Revolta e mosbindje civile…deri Primaret!/PD mbledh Këshillin Kombëtar, çfarë do diskutohet
26/09 14:43
Top News -Nga dosja I.M tek lobimet ruse në PD/Si qëndron e vërteta sipas deputetit Ervin Salianji!
25/09 11:56
Top News-Hakerat, patronazhistët dhe lobimi rus/Të gjitha të vërtetat sipas deputetit Ervin Salianji
25/09 09:38
Top News- Politika ‘thyen’ ligjin për zgjedhjet!/ Fushata elektorale nis disa muaj para kohe
24/09 16:09