Top Chanel/ Berisha në krye të PD/ Asnjë urim nga ndërkombëtarët për rizgjedhjen
23/05/2022 15:10

Rikthimi i 3-të i Sali Berishës ashtu siç pritej, nuk u duartrokit nga ndërkombëtarët. Rruga e Elbasanit zgjodhi të flasë me heshtje duke lënë të kuptohet se porosia e Uashingtonit ka nisur të zbatohet: Me Berishën kryetar Partia Demokratike do ketë raport të pamundur me Shtetet e Bashkuara te Amerikës.

Top News – Inceneratorët, paralajmëron LSI: Të tjera fakte drejt publikimit/ PD do ‘kokën’ e Ramës
05/07 16:52
Top News – Mandati i Xhaçkës, debate te Ligjet/Alibeaj kërkon të mos zvarritet, kritika për ILDKPKI
05/07 15:07
Top News-Rikthimi i Metës dhe testi për Berishën/PS në ethe elektorale, ndizen motorët për zgjedhjet
05/07 11:49
Top News-Zbulohet data!/Ja kur do të betohet përpara parlamentit Bajram Begaj
04/07 18:18
Top News – Salianji nxjerr Berishën në deklaratë/ Denoncon disa zyrtarë: Duan t’i heqin mandatin
04/07 15:19
Top News- PS zgjedh drejtuesit lokalë/ Veliaj krye të Tiranës, kush janë risitë e procesit!
01/07 22:32
Top News – Mandati i Olta Xhaçkës në rrezik/Opozita i jep ultimatum të përballet me faktet
01/07 15:24
Top Channel/ Deputeti socialist Xhafaj: Ministria e Drejtësisë shkeli ligjin me hartën e gjykatave
01/07 15:06
Top News – Demokratët i kërkojnë llogari ministrit/ Harta gjyqësore, ‘mollë sherri’ mes politikanëve
01/07 13:12
Top News- PD e përçarë edhe për protestën/ Alibeaj e Bardhi kundër, në shesh edhe aleatët
30/06 19:10
Top Channel/ Rezolutë për Srebenicën! Kuvendi ftohet ta votojë ditën e protestës së PD
30/06 15:12
Top News- PD në ‘këmbë’ për protestën e 7 korrikut/ Publikohen grupet e punës nëpër qarqe
29/06 19:31
Top Channel/ Buzëqeshje dhe shtrëngime duarsh mes Ramës dhe Bidenit në Samitin e NATO-s
29/06 12:18
Top News – Çifti Rama, në Pallatin Mbretëror të Madridit/ Tryezë e përbashkët me liderët e NATO-s
29/06 10:03
Top News – Mbledhja urgjente e NATO/ Rama, Xhaçka dhe Peleshi mbërrijnë në samitin e Madridit
29/06 09:52
Top News- Kryemadhi i bashkohet protestës së Berishës/ ‘Pjesëmarrja është detyrim shoqëror’
28/06 23:04
Top Channel/ PD: Rama paguan ortakët/ “Kompanitë e ndërtimit paguhen me kosto të shtuar”
28/06 15:36
Top Channel/ Rama insiston me satelitët: Do të monitorojnë territorin, do të vijnë brenda këtij viti
28/06 15:20
Top Channel/ Berisha flet për protesta: Më 7 korrik! Organizohen nga një front i gjerë opozitar
24/06 15:11
Top Channel/ Bullgaria i përgjigjet Ramës: Kujdes me gjuhën. T’i përshtatet një politikani të…
24/06 11:55