Si zgjidhet kreu i FSHF? Çfarë thotë Statuti dhe rreziku nga politika
18/12/2017 20:03

Si zgjidhet presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit? Presidenti zgjidhet nga Asambleja me 66 anëtarë.

Top Channel/ Gjithçka gati në Messe Dortmund për ndeshjen e Shqipërisë përballë Italisë në Euro 2024
14/06 16:36
Top Channel/ Në sheshin “Skënderbej” dhe stadiumin “Selman Stërmasi” janë hapur dy Fan Zone
14/06 15:32
Top News/ Gjykimet e ndeshjeve në Euro 2024/ Uefa, komisioni i arbitrave nxjerr direktivat
13/06 15:38
Top News/ Shtohen ethet për sfidën me Italinë. Asllani-Skuadër shumë e fortë, ne do të provojmë
13/06 15:14
Top News/ ‘Sfida me Italinë është speciale’. Bogdani flet për sfidën e Kombëtares me Të Kaltrit
13/06 15:05
Top News/ Euro 2024, Kombëtarja vijon punën. Ramadani-Do tentojmë të paraqitemi si në kualifikuese
13/06 11:45
Top News/ Në prag të përballjes me Italinë. Laçi-Do të jetë e vështirë, jemi të karikuar e motivuar
12/06 20:32
Top Channel/ Shqipëria “top” para Italisë/ Qazim Laçi: Jemi në formë, do japim gjithçka të shtunën
12/06 20:02
Top News/ Kombëtarja, versioni Serie A. Kuqezinjtë janë ‘kolonia’ e kampionatit italian
12/06 15:04
Top News/ Nga Courtois te Haaland. Yjet e futbollit që do ndjekin Euro 2024 nga…divani
12/06 14:48
Top News/ Afron supersfida me Italinë. Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet në Gjermani
12/06 13:00
Top News/ Trajneri Sylvinho pret Italinë. ‘Është favorite, por në futboll ndodh gjithçka
12/06 12:22
Top Channel/ Mbrojtësi Ajeti flet në prag të sfidës, superkompjuteri jep 0.8 shanse për në finale
11/06 20:02
Top News/ Gianni Infantino është i sigurt. ‘Botërori 2026 do të jetë eventi më i madh’
11/06 17:46
Top News/ Arlind Ajeti shpreh besimin. ‘Mund të bëjmë diçka të veçantë në këtë Evropian’
11/06 16:12
Top Channel/ Broja në Bundesliga? Sulmuesi mund të bashkohet me trajnerin që i besoi në Angli
11/06 12:53
Top News/ Euro 2024, gjithnjë e më pranë. Kombëtarja nis punën në sytë e tifozëve kuqezi
11/06 12:05
Top News/ Kombëtarja nis punën në Euro 2024. Hysaj- Kemi 3 ndeshje të forta për të luajtur
10/06 15:28
Top Channel/ Kombëtarja mbërrin në Gjermani/ Pritje fantastike, kuqezinjtë gati për Europianin 2024
09/06 15:18
Top News/ Ramadani flet i pari nga ‘kampi’ gjerman/ ‘Do doja një gol në minutën e 85 ndaj Italisë’
09/06 13:18