Shqipëria në botërorin e skive/ Rezultate historike për kombëtaren shqiptare në Itali
21/02/2021 19:00

Dita e shtunë do të kujtohet gjatë për vendin tonë si ditë historike për një sport që nuk është shumë në traditën tonë, si sporti i skive. Për herë të parë në histori kualifikohemi me dy sportistë në finalen e Sllallomit.

Top Channel/Nesër sfida me Izraelin/Reja: Ekipi duhet të gabojë sa më pak. Shqipëria kërkon 2 fitore
23/09 19:52
Top News – Afron ndeshja me Izraelin/ Reja dhe Hysaj:Është shumë e rëndësishme, duhet fituar
23/09 18:54
Top News – ‘Dardanët’ nisen drejt Belfastit/Për ndeshjen e ndaj Irlandës së Veriut
23/09 13:57
Top Channel/ Gara e ciklizmit. U organizua në Korçë në ditën ndërkombëtare pa makina
23/09 12:34
Top News-Broja kërkon 6 pikë me Kombëtaren/ ‘Luaj futboll që 3 vjeç, te Chelsea është më e vështirë’
22/09 19:16
Top Channel/ Shpresë për Champions/ Vajzat e Vllaznisë po përballen me vajzat nga Kharkiv
21/09 20:01
Top Chananel/ Lanë dardanët për kuqezinjtë! Dy talente me origjinë nga Kosova luajnë për Shqipërinë
21/09 12:57
Top News – Kosova në Nations League/Giresse me mungesa, thërret lojtarë të rinj
21/09 12:28
Top News – Kombëtarja, stërvitje e plotë/Vetëm Uzuni punon i veçuar nga skuadra
21/09 11:26
Top Channel/Për fitoren 300 mijë €/Liga e kombeve,në datë 24 ndeshemi me Izraelin, në 27 me Islandën
20/09 19:58
Top News – ‘Zhduket’ përfundimisht KF Elbasani/Klubi legjendar shkrihet, por qyteti ka një skuadër
20/09 15:55
Top News – Kombëtarja, të tjera probleme/ Çekiçi dhe Bare nuk luajnë ndaj Izraelit dhe Islandës
20/09 10:28
Top Channel/ Erzeni i pamposhtur! Mund Laçin dhe merr kryesimin, Bylisi barazon me Egnatian
18/09 16:08
Top News – Ndeshjet me Izraelin dhe Islandën/Reja publikon listën e lojtarëve të grumbulluar
16/09 11:54
Top Channel/ Tirana-Teuta/ Përballja në fundjavë. Kampionët në fuqi shikojnë vështirësi
15/09 19:59
Top News-Fitorja ndaj barçës me surprizë të hidhur/Mueller i grabitet banesa në ditën e ditëlindjes
14/09 14:51
Top News – Ferrari i prezanton botës mrekullinë e re/ Makina SUV Purosangue që kushton 390 mijë euro
14/09 11:49
Top News – Kombëtarja, miqësore me Arabinë Saudite/Do të luhet në 26 tetor në Abu Dhabi të Emirateve
14/09 10:41
Top Channel/ Kampionati i çiklizmit/ Shpallen fituesit e garave të gjata
12/09 20:00
Top Channel/Uniforma falas/Projekti i Federatës së Futbollit për 15 mijë fëmijë që luajnë futboll
12/09 19:55