Reja konfirmohet në stol/ Ndaj Francës do të luhet në stadiumin e ri
22/10/2019 20:02

Vizita në stadiumin e Kukësit për të parë nga afër punimet në impiantin verilindor, i shërbeu herarkisë drejtuese të FSHF-së për të dhënë edhe disa përgjigje që mundojnë opinionin publik. Së pari nëse do të luhet apo jo në Arenën kombëtare ndaj Francës, dhe së dyti nëse trajneri Eduardo Reja, do të marrë mandatin edhe për eliminatoret e botërorit. Duka vlerësoi dhe projektin që po rikonstrukton stadiumin e Kukësit, një qytet që sipas tij e meritonte.

Top News – Rrathët olimpikë/ Tokyo, rivendosen në vendin e tyre
01/12 21:06
Klubi Vllaznia do shitet/ Privatizimi do bëhet me ankand. Vlera fillestare është 507 milionë lekë
30/11 19:49
Top News – Maradona para vdekjes/ Pak ditë më parë, përplasi kokën!
30/11 18:55
Skënderbeu i çuditshëm i Prizrenit/ Skulptori Artan Peqini: Gabim strukturor
30/11 16:47
Briken Çalja në vendin e 6-të/ Sportisti po përgatitet për disa evente sportive
30/11 15:44
Top News – Min e 96, kartoni i kuq/ Fjalët e Moratës që acaruan arbitrin
29/11 20:32
Top News – Sporti i ping pongut/ Firmoset akordi Shqipëri-Kosovë
29/11 11:45
Michael Ngo: Unë jam çun Tirone/ Ish sulmuesi bardheblu tregon prapaskenat e largimit nga kampionët
28/11 19:51
Top News – Privatizimi i Vllaznisë/ Këshilli Bashkiak hap ankandin
28/11 00:13
Kombëtarja e femrave mund Qipron/ Eliminatoret për Euro 2022, fituan ndeshjen 4-0 në Shkodër
27/11 19:53
Top News – Fëmijët e Maradonës, plas sherri për trashëgiminë!
27/11 17:12
Kampionati i futbollit 5×5/ FSHF, nis zyrtarisht edicionin e parë
27/11 15:35
Një minutë heshtje në nder të Maradonës/ Nis ndeshja mes Kombëtares sonë të femrave dhe Qipros
27/11 15:03
Gega nga spitali: Jam mirë/ Trajneri i Kukësit u dërgua në Turqi për kurim
26/11 19:58
Top News – Avokati Maradonës/ Nis sulm ndaj shëndetësisë
26/11 19:48
Top News – Ikën ‘dora e zotit’/ Tifozët, homazh Diego Maradonës
26/11 19:47
Top News – Lamtumirë Maradona! Homazhet e fundit për legjendën
26/11 19:41
Top News – Napoli qan djalin/ Rrugët mbushen me qirinj për Maradonën
25/11 23:59
Top News – Maradona dhe… kamorra! Legjenda i lidhur edhe me mafian
25/11 20:54
Ndeshjet e superligës/ Ekipet duan të fitojnë kohën e humbur
25/11 15:39