Polici shantazh qytetares “3 milionë lekë ose të publikova fotot nudo” – Fiks Fare
07/05/2024 20:45

Emisioni Fiks Fare solli rastin e një zonje e cila është shantazhuar nga një punonjës i policisë së shtetit, i cili bashkë me të shoqen i kanë marrë qytetares 3 milion lekë të vjetra. Zonja tregon për Fiksin se policin dhe të shoqen i njohu kur punonte në treg dhe ata po kërkonin për qiraxhinj. Kështu në apartamentet që ata jepnin më qira çoi njerëz të saj. Denoncuesja qiraxhinjtë i kihste të afërm dhe shkonte shpesh i vizitonte, pasi ata e morën vesh këtë filluan ta shantazhonin duke i thënë se kemi video të tuat që vjen në banesën, por më kryesorja se ata kishin foto nudo të saj duke e shantazhuar. Polici bashkë me të shoqen për mospublikimin e tyre i kërkonin denoncueses 3 milion lekë të vjetra. Në këto kushte denoncuesja pohon se ua dha paratë që kërkuan , por që më vonë mësoi nga rrethi i saj shoqëror se polici u kishte treguar miqve të tij se dispononte foto të saj nudo , madje u kishte treguar që e kishte shantazhuar dhe se ishte paguar.

Episodi i plote – Fiks Fare, 11 Korrik 2024
11/07 21:01
Monitorime / Specialisti tregon kodet e hajdutëve të shtëpive – Fiks Fare
11/07 21:00
Polici rrahu 17 vjeçarin brenda në komisariat, u dënua dhe akoma në punë – Fiks Fare
11/07 20:45
Fiksi bën me karrocë tetraplegjikun, asnjëherë nuk ishte ngritur nga shtrati – Fiks Fare
11/07 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 10 Korrik 2024
10/07 21:01
Monitorime/ Synetlliku me 360 të ftuar e 85 mijë lule – Fiks Fare
10/07 21:00
83 vjeçari dhunon kunatën, i urinon në banesë. Policia ” Dhunoje dhe ti” – Fiks Fare
10/07 20:45
PD-ja nga fryn era, herë me SPAK-un e herë me SKAP-in – Fiks Fare
10/07 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 9 Korrik 2024
09/07 21:01
Monitorime/ Noka: Më jepni 430 mln euro se shkoj unë në burg – Fiks Fare
09/07 21:00
Firma që shtroi pallatin para zgjedhjeve prishi tubacionin e ujërave të zeza, s’e riparon- Fiks Fare
09/07 20:45
Rama frikë nga protesta PD-së, ndaj organizoi samitin e NATO-s në Amerikë? – Fiks Fare
09/07 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 8 Korrik 2024
08/07 21:01
Monitorime/ Vajza e “Përputhen”: 50% e meshkujve janë gay – Fiks Fare
08/07 21:00
2.5 mln lekë për një kemp verbërie. 500 mjekja me sekserin, 2 mln komisioni – Fiks Fare
08/07 20:45
Nëse ikën Rama do na ringjallen shpresat me Berishën në pushtet? – Fiks Fare
08/07 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 5 Korrik 2024
05/07 21:01
Monitorime/ Për 5 vjet robotët do konkurrojnë njerëzit – Fiks Fare
05/07 21:00
Varrezat e fshatit Skrevan mbuluar nga bari, lartësia shkon në 2 metra – Fiks Fare
05/07 20:45
Prej ditësh në pritje të regjistrojë fëmijën, paralizohet sistemi i gjendjes civile – Fiks Fare
05/07 20:30