Pakti mirëpritet në Bruksel
15/11/2011 17:00

Brukseli ka përshëndetur paktin mes mazhorancës dhe opozitës në Tiranë. Zëdhënësi i komisionerit Shefan Fyle, Peter Stano, tha për Top Channel tha se "ky është një zhvillim inkurajues të cilin ne e mirepresim".

Top Channel/ Qeveria betohet nesër, në orën 10:30 mbledhja e parë
17/09 19:37
Top Channel/Të pasurit po taksohen më pak/Braçe, opozitë me shifra: Taksa progresive vetëm mbi punën
17/09 19:32
Top Channel/ Nallbati:Standardi në arsim nuk ekziston. Po mbyllen degë pafund në universitete
17/09 15:34
Top Channel/ Zhupa:E kam të vështirë t’ju konsideroj kolegë se ku jam denoncuar për tendera
17/09 15:22
Top Channel/Çelaj:Shantazhi,në genet tuaja politike.S’perceptoni dot shqiptarë të lirë në votime
17/09 15:19
Top Channel/ Piroli: Në Lezhë për 500 familje nuk ka nisur rindërtimi
17/09 15:18
Top Channel/ Meta: Berisha përmirësohet. Në çdo moment për ceremoninë e betimit të qeverisë së re
17/09 15:11
Top Channel/ Votohet me 77 vota “Rama 3”. Opozita 52 vota kundër, Agron Çela i LSI abstenon
17/09 15:10
Top Channel/ Vasili: Pasaporta e vaksinimit nuk njihet për vaksinat ruse dhe kineze
17/09 14:25
Top Channel/ Metaliaj: Qeveria punon për ata që kanë blerë vota, e ndihmuan në marrjen e pushtetit
17/09 14:24
Top Channel/ Çollaku: Ky dokument, një manifest papërgjegjshmërie karshi publikut
17/09 14:17
Top Channel/ Koliqi: Po dëgjojmë programin qeverisës “copy paste”, nuk ka asnjë risi
17/09 14:16
Top Channel/ Gështenja: Në Elbasan asnjë investim serioz për 8 vite, dominohet nga bandat
17/09 14:15
Top Channel/Pampuri për programin e ri qeverisës:Do ta lexonte dhe djali im në klasë të 6 për dy orë
17/09 14:06
Top Channel/“Çfarë inati ka kryeministri me Pogradecin”, Jakupllari: Pse mbetet skutave të harresës?
17/09 14:03
Top Channel/ Elda Hoti: Qëllimi i mazhorancës është të rrisë varfërinë, duhet të ndihmohen të rinjtë
17/09 14:01
Top Channel/ “Jam për herë të parë në parlament”, deputeti Alizoti: Ja ç’më ka bërë përshtypje
17/09 14:00
Top Channel/Deputetja:Qytetarët largohen se s’i besojnë historitë me lakror korçe që paguhen 4000 €
17/09 13:59
Top Channel/ Duka: Kam pasur shumë besim tek kryeministri se mund të bënte diçka për sportin, por…
17/09 13:58
Top Channel/ Boci me tone të ashpra: Ky “mender” program qeverisës hapet me batutë banale
17/09 13:49