Në taksinë e Elvis Presley/ Por s’mund të jesh pasagjer po nuk ke dëgjuar një këngë të artistit
01/09/2019 22:16

Kjo është padyshim taksia më e veçantë që mund të keni udhëtuar ndonjëherë në kryeqytet. Me Arjanin që është i apasionuar pas këngëve të Elvis Presley.

Edicioni Informativ, 10 Korrik 2020, Ora 00:00
10/07 01:53
Top News – Kuvendi i Kosovës/ Miraton rezolute për vlerat e UÇK
09/07 23:11
Zjarr në Durrës/ Digjen një lokal, dyqan dhe banesë pranë sheshit ”Pranvera”, detajet e para
09/07 23:07
Top News – 5 rastet me covid/ Bulqizë, qytetarët vetëkarantinohen
09/07 21:03
Top News – Subjektet e turizmit/ Shkelja e masave, 700 mijë lekë gjobë
09/07 20:59
Top News – Vjedhje 1.2 miliardë euro/ PD: Koncesioni për Milot-Fier
09/07 20:58
Top News – Maliqi: Jemi 11 deputetë/ Do votojmë marrëveshjen për kodin
09/07 20:56
Edicioni Informativ, 9 Korrik 2020, Ora 19:30
09/07 20:10
Hetimi për Bylis-Tirana/ Dyshimet për trukime, seanca e parë në komisionin e etikës
09/07 19:58
Top News – Mbledhja e grupit të PS/ “Zgjedhorja” votohet në 23 korrik
09/07 19:49
Pedagogët e jashtëm pa paga/ Te universiteti i Mjekësisë nuk i marrin prej dy vitesh
09/07 19:47
Drejt arritjes së votave për kodin/6 deputetë të opozitës parlamentare pro marrëveshjes PS, PD & LSI
09/07 19:42
PS, ofertë për opozitën/ “Votoni Kodin. Ndryshojmë kushtetutën”. PD: Sistemi, vetëm me referendum
09/07 19:41
Top News – Vendimi i BSH/ Bankat, pezullohet ndarja e fitimit
09/07 19:13
Top News – Brenda laboratorit/ Në qendrën e teorive konspirative
09/07 19:12
Top News – Hapen parqet e argëtimit/ Japoni, ja rregulli i çuditshëm
09/07 18:38
Top News – U prek nga koronavirusi/ Bolsonaro reklamon hidroksiklorinën
09/07 18:13
Top News – Kontratë me “Sony Music”/ Tayna bën hapin e madh në karrierë
09/07 18:04
Top News – Një panel i pavarur/ OBSH, heton menaxhimin e pandemisë
09/07 17:53
Top News – Klosi: Agjensive turistike/ “Kryeni udhëtimet ose ktheni paratë”
09/07 17:51