Muzeu i qelqit, prezantohen punimet vërtet mahnitëse
15/09/2019 23:08

Muzeu i qelqit në Siattwll mbetet një magnet për vizitorët dhe nuk është rastësi që u krijuar pikërisht në të ashtquajturin “qyteti i smeraldtë”. Siatwlli njihet si qendër e teknologjisë së lartë nga ku kanë dalë kompani gjigande shumëkombëshe si Microsoft dhe Amazon.

Çmimet e ICT Awards/ Shpallen fituesit e edicionit të tetë
11/07 16:05
Gjendje e jashtëzakonshme në Kosovë/ Ekspertët kërkojnë mbylljen. Pritet vendimi i qeverisë Hoti
11/07 15:58
Edicioni Informativ, 11 Korrik 2020, Ora 15:00
11/07 15:57
Padi për zgjedhjet në UT/ Studentët reagojnë për vendimin e Gjykatës së Tiranës
11/07 15:55
Në kërkim ndërtuesi Reli/ Nis hetimi pas investigimit të “Fiks Fare” për ndërtim pa leje
11/07 15:52
100 mln euro për Bechetti-n/ Ministria e Financave vendos shifrën në listën e detyrimeve
11/07 15:50
Shtyhen lejet për të burgosurit/ U karantinuan nga qelia në shtëpi 370 të dënuar me burg
11/07 15:44
Top News – Nju Jork/ Në lagjet e varfra, 68% e të testuarve kanë krijuar imunitet!
11/07 15:36
Marrëveshja e 5 qershorit/ Rama-Bashës: Mos na provokoni! S’ua kemi borxh as ne, as populli
11/07 15:29
Top News – Nga Londra në Nju Jork për tre orë?! Supersoniku gati për fluturim në 2021!
11/07 15:25
4 viktima, 93 të infektuar/ 72 pacientë në spital, 8 në terapi intensive për shkak të Covid
11/07 15:07
Top News – Ambasada e SHBA/ ‘Miratoni marrëveshjen siç është’
11/07 15:03
Top News – Pas muaj të tërë debatesh, vendoset si do të duket Notre Dame pas restaurimit!
11/07 14:32
Tentoi të korruptonte policin pasi e kapi pa rrip, ja çfarë i ndodh shoferit në Tiranë
11/07 14:29
Top News – Masakra e Srebernicës/ Meta-mos lejojmë helmin e përçarjes
11/07 14:24
Manastirliu:Mbi 4 mijë vizita dhe shërbime në 28 qendrat verore,identifikohen rastet e para me COVID
11/07 14:08
Trafik i rënduar në Vlorë/ Dyndje në plazhe, mijëra makina drejt Jugut
11/07 13:48
Top News – Reagimet për Shën Sofia/ Bota, e ashpër me Turqinë për rikthimin në xhami
11/07 13:45
Shqiptarët e Konicës/ Sot në “Gjurmë Shqiptare” të Marin Memës
11/07 13:21
100 vjet bibliotekë/ Ekspozitë me qarkoret për pasurimin e saj
11/07 13:21