Manastirliu apel: Hiqni dorë nga grumbullimet dhe festat. Janë kthyer në vatra infektimi!
04/08/2020 15:30

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një mesazh drejtuar qytetarëve tha se ka filluar përgatitja për të përballuar situatën e vjeshtë-dimrit në disa drejtime. Ndërkohë që u ka drejtuar një apel qytetarëve për t’u përshtatur me normalitetin e ri duke respektuar rregullat.

Deklarata e fortë: Partia Demokratike punon për Zenin, që t’i shpëtojë burgut për vrasjet e Gërdecit
01/10 20:47
Top News – Veliaj nga njësia 1/ ‘Ja pse PS meriton mandatin e tretë’
01/10 20:41
Top News – Goditi me makinë policin/ Tiranë, arrestohet një 27 vjeçar
01/10 20:33
“Beteja” me epitete dhe batuta/ Rama, Basha dhe Meta flakë për flakë 6 muaj para zgjedhjeve
01/10 20:33
Reforma/ Opozita: Të pyesim ODIHR. PS: Propozoni variantin sipas një modeli europian
01/10 20:33
Urdhri i Gjykatës së Hagës/ “Organizata e veteranëve të luftës të mos publikojë më dokumentet”
01/10 20:18
Zërat e rinj të Top Albania Radio/ Audicionet për të zgjedhur më të mirët
01/10 20:17
Top News – Kapen dy të kërkuar/ Në pranga dhe 6 drejtues mjetesh
01/10 20:16
Top News – Covid, ‘mbushen’ spitalet/ 203 të shtruar, 20 terapi intensive
01/10 19:15
Top News – Tërmeti, dëmshpërblimet/ Tiranë, Veliaj-po mbyllim pagesat
01/10 19:14
Top News – Gucati në Hagë/ Aktakuza brenda 30 ditësh
01/10 19:14
Bilanci i 24 orëve të fundit! MSH: 157 raste të reja dhe 1 viktimë nga covid
01/10 16:44
Dita botërore e kafes/ Festa me kafen më të mirë, “Lori Caffe”
01/10 15:29
Gara me kuaj në Darzezë/ Adhuruesit e hipizmit mblidhen buzë detit
01/10 15:28
“Mbyllim dëmshpërblimet e tërmetit”/Veliaj: Që spekulantët të mos e përdorin fatkeqësinë për fushatë
01/10 15:25
Sot u hapën restorantet/ Lejohet shërbimi në ambientet e brendshme, por me maska
01/10 15:18
Gjyqtarja e akuzuar për korrupsion/ Mimoza Margjeka në apel kërkon lirimin nga akuzat
01/10 15:11
Tapë në timon, pa patentë e tregti droge, ‘Shigjetat‘ arrestojnë 8 persona në Tiranë
01/10 15:09
Top News – Legalizimi i kanabisit/ Zelanda e Re `e lë pas dore`
01/10 14:43
Top New – Në ditën e të moshuarve/ Manastirliu-vaksinim për grupmoshën
01/10 14:26