Lamtumira e Fatmir Frashërit, përcillet ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Kombëtares Shqiptare
20/07/2019 15:56

Futbolli shqiptar i jep lamtumirën e fundit ikonës së tij Fatmir Frashërit të ndarë nga jeta në moshën 78 vjeçare pasi humbi betejën me sëmundjen e tij. Në ambientet e stadiumit ‘Selman Stërmasi’ u mbajtën homazhet për nder të kësaj legjende të futbollit në vendin tonë ku nuk munguan personalitetet më të njohura të sportit dhe jo vetëm.

Nuk ka fitues në Derby/ Tirana-Partizani u ndanë pa gola në Air Albania Stadium
04/12 20:10
Stadiumi gati për finalen/ Në 2022 në Air Albania do mbahet finalja e ligës së konferencës
04/12 16:01
Finalja në Air Albania Stadium/ Eventi I rëndësishëm ndërkombëtar do mbahet në Tiranë
04/12 13:00
Tirana do të presë finalen evropiane/ Finalja e parë e “Conference League” do të luhet në Air Albania
02/12 19:57
Gega rikthehet tek Kukësi/ Qëndroi 21 ditë në një spital në Turqi
02/12 15:35
Top News – Rrathët olimpikë/ Tokyo, rivendosen në vendin e tyre
01/12 21:06
Klubi Vllaznia do shitet/ Privatizimi do bëhet me ankand. Vlera fillestare është 507 milionë lekë
30/11 19:49
Top News – Maradona para vdekjes/ Pak ditë më parë, përplasi kokën!
30/11 18:55
Skënderbeu i çuditshëm i Prizrenit/ Skulptori Artan Peqini: Gabim strukturor
30/11 16:47
Briken Çalja në vendin e 6-të/ Sportisti po përgatitet për disa evente sportive
30/11 15:44
Top News – Min e 96, kartoni i kuq/ Fjalët e Moratës që acaruan arbitrin
29/11 20:32
Top News – Sporti i ping pongut/ Firmoset akordi Shqipëri-Kosovë
29/11 11:45
Michael Ngo: Unë jam çun Tirone/ Ish sulmuesi bardheblu tregon prapaskenat e largimit nga kampionët
28/11 19:51
Top News – Privatizimi i Vllaznisë/ Këshilli Bashkiak hap ankandin
28/11 00:13
Kombëtarja e femrave mund Qipron/ Eliminatoret për Euro 2022, fituan ndeshjen 4-0 në Shkodër
27/11 19:53
Top News – Fëmijët e Maradonës, plas sherri për trashëgiminë!
27/11 17:12
Kampionati i futbollit 5×5/ FSHF, nis zyrtarisht edicionin e parë
27/11 15:35
Një minutë heshtje në nder të Maradonës/ Nis ndeshja mes Kombëtares sonë të femrave dhe Qipros
27/11 15:03
Gega nga spitali: Jam mirë/ Trajneri i Kukësit u dërgua në Turqi për kurim
26/11 19:58
Top News – Avokati Maradonës/ Nis sulm ndaj shëndetësisë
26/11 19:48