Lajmet kryesore të ditës – Top News, 13 Mars 2024
13/03/2024 20:27

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News/ Arrestohen 11 drejtues automjetesh, mbi 11 mijë gjoba në një javë
19/05 09:52
Top Channel/ Gara shpejtësia me mjete luksoze, policia ndalon drejtuesit
19/05 09:13
Top Channel/ Dhuna ndaj bashkëshortit të gjyqtares / Shullazi e organizoi nga burgu me Martinajn e…
18/05 22:59
Top Channel/ Rikthehet rëra Sahariane në vend! Qytetet mbulohen nga grimcat
18/05 22:39
Top Channel/ Si grupi kriminal i Ervis Martinajt dhe ish-deputeti rekrutonin vrasës me pagesë
18/05 22:08
Top Channel/ Bashkëpunonin me Durim Bamin dhe Edison Reçin, roli i dy policëve në grupet kriminale
18/05 21:33
Top News- ‘Meriton të ndeshkohesh’, Berisha- Rama do të ndajë Kosovën me Vuçiçin
18/05 21:20
Top News- ‘Po na kontrollojnë’, Berisha- Kriminelët kanë kontroll mbi TIMS-in
18/05 21:19
Top News- ‘Ka firmosur procedura të paligjshme’, Berisha akuza ndaj Engjëll Agaçit
18/05 21:19
Top News- Operacioni i SPAK, ish-kryeministri- 50 urdhër arreste, asnjë në pranga
18/05 21:18
Top News- ‘Hajduti që ndërtoi sarajet e Surrelit’, Berisha- I ndan lekët me baxhanakun e tij
18/05 21:17
Top News/ Rëra e Saharasë mbërrin në Korçë, fënomeni favorizohet nga era e fortë
18/05 21:11
Top News/ Rama kalon fundjavën me të rinjtë e Akademisë politike, momente nga takimi
18/05 21:10
Top News/ Ranë në kontakt me rrymën elektrike/ Ndërron jetë pronari i hotelit, plagosen 2 punonjësit
18/05 21:09
Top Channel/ Turizmi seksual në Shqipëri, mjekët: Janë rritur rastet e SST. Kujdes nga…
18/05 19:50
Top Channel/ Hasani në Estoni: Shqipëria, qëndrim të palëkundur në mbrojtje të Ukrainës
18/05 19:46
Top Channel/ Si do të votojnë emigrantët? Kreu i KQZ ka gati formulën e kompromisit
18/05 19:44
Top Channel/ Drogë drejt Anglisë si italianë/ Arrestohet punonjësi i gjykatës së Korçës! Ja ç’bënte
18/05 19:43
Top Channel/ SPAK: Goditëm 7 grupe kriminale/ 50 urdhër-arreste, vetëm 20 arrestime
18/05 19:38
Top News/ Ekzekutime dhe aleanca, zbardhen bashkëpunimet mes grupeve kriminale
18/05 18:45