Kuzhe: Pres reagim pas Luksemburgut
05/10/2011 20:00

Një ditë përpara nisjes për në Francë, trajneri Josip Kuzhe në konferencën për shtyp ka rikujtuar edhe një herë problemet e mëdha që ka përfaqësuesa jonë për këtë takim sa i përket mungesave prej dëmtimeve e kartonave.

Top Channel/ Elbasani me ekip të ri futbolli/ Vendimi sot nga këshilli bashkiak i qytetit
21/06 15:56
Top News – Futbollistët 2, sponsorat 0/ Pas Ronaldos edhe Pogba-largon shishen e birrës
16/06 13:02
Top News – Afron Itali-Zvicër/ Granit Xhaka me look të ri, shokohet Leonita
16/06 01:39
Top News – Sportistja-Doping prej ‘sufllaqes’/ Amerikanja: Hëngra Burrito me mish derri para testit
16/06 01:36
Top News – Gjesti që bëri xhiron e botës/ Cristiano Ronaldo fundos kompaninë e ‘Coca Cola’
15/06 22:33
Top Channel/ Shorti Conference League/Tre skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në raundin e parë
15/06 20:01
Top Channel/ Brdaric qëndron te Vllaznia. Trajneri: Tani kemi sfidën e kupave të Europës
15/06 15:32
Top Channel/ Top Arena e europianit/ Emisioni më i ri në Top Channel
11/06 20:16
Top Channel/ Sot nis kampionati Europian/ Ndeshja e parë ajo mes Italisë dhe Turqisë
11/06 20:06
Top Channel/ Rally në Gjirokastër/ 200 pilotë nga 30 vende të botës garuan për dy ditë
09/06 19:56
Top Channel/ Flamurtari kampione/ Në basketbollin e femrave, vajzat vlonjate fitojnë titullin e 23
09/06 19:55
Top Channel/ Rally në Gjirokastër/ 200 pilotë nga 30 vende të botës garuan për dy ditë
09/06 12:53
Top Channel/ Sot miqësorja Shqipëri-Çeki/ Më herët Shqipëria barazoi në miqësoren me Uellsin
08/06 15:44
Top Channel/ Flamurtari në kategorinë e dytë/ Dëshpërimi i ish futbollistëve për gjendjen e keqe
07/06 19:55
Top Channel/ Atletike/ Shqipëria shkëlqen në San Marino, 3 medalje ari dhe 1 bronzi!
05/06 20:36
Top Channel/ Superiorja shet emrin/ Shifra minimale cilësohet si një pikë uji
05/06 19:27
Top Channel/ Miqësorja me Uellsin/ Reja analizon kundërshtarin dhe tregon referencat e formacionit
04/06 19:54
Top Channel/ Kukësi në dorën e Pejiç/ Në mbyllje të sezonit verilindorët shkarkuan trajnerin Josa
03/06 19:58
Top Channel/ Edi Reja dirigjon himnin, Kombëtarja shqiptare e këndon në Uells
03/06 17:57
Top Channel/ Miqësoret e Kombëtares/ Cikalleshi dhe Bare i vlerësojnë në maksimum
02/06 19:59