KQZ në pritje të kandidatëve/ Sot skadon afati për dorëzimin e listës së kandidatëve për zgjedhjet
08/03/2021 12:57

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Thirrja e kandidatëve socialistë në Durrës: Votoni PS-në dhe Edi Ramën
19/04 15:30
Top Channel/ Veliaj: PD, bllokim dhe anarki! Takime në fshatrat e Kavajës me kandidatët e PS-së
19/04 15:29
Top Channel/ Basha në fushatë me Kryemadhin! Marrin pjesë në takimin e opozitës në Kombinat
19/04 15:23
Top channel/ Rama: Amnisti fiskale emigrantëve! Të vijnë dhe të investojnë për të krijuar biznese
19/04 15:18
Top Channel/ Veliaj: Të ecim përpara me punë e projekte, jo me dhunë e bllokime
19/04 13:22
Top Channel/ Veliaj: Jo kthim pas për Kavajën!
19/04 13:22
Top Channel/ Ambasadorët mblidhen në Elbasan, takime me drejtuesit politik
19/04 12:16
Top News – Belinda Balluku në garën e Kombinatit/ Fushata e ministres që kërkon mandatin si deputete
19/04 10:11
Top News – Kandidati demokrat në Korçë/ Fushata e Salianjit derë më derë te qytetarët
19/04 10:09
Top News – Rama flet për patronazhistët/ ‘U merrni të keqen, është model i marrë në SHBA’
18/04 15:11
Top Channel/ Veliaj nga Rrogozhina: 25 prilli nuk është gallatë, mos votoni memet, por atë që punon
18/04 14:59
Top Channel/ Basha pritet nga simpatizantët në Kukës:Faleminderit për mbështetjen! Votoni ndryshimin
18/04 14:29
Top Channel/Rama-Metës: Patronazhistëve t’iu merrni të keqen, mos harroni se ju njohin kush jeni!
18/04 13:48
Top Channel/ Basha në Kukës: Qyteti më i prekur nga ikja e rinisë! Nuk ndryshon pa larguar fajtorin
18/04 13:47
Top Channel/ Balla takim me banorët në Cërrik: Më 25 prill do hapet një faqe e re e historisë së PS
18/04 13:32
Top News – Rama inspekton punimet në ‘5 Maji’/ Do strehohen më shumë se 11 mijë banorë
18/04 13:10
Top News – Basha takim në Tropojë/ Bën thirrje për votim masiv
18/04 11:40
Top Channel/ Basha nga Tropoja: Votoni masivisht 9 për të ardhmen e fëmijëve tuaj
18/04 11:21
Balla nga Elbasani: PS parti e shtresave në nevojë. Drejtësia e fortë është mbrurojë për nënat kryefamiljare
18/04 05:18
Basha mbërrin në Tropojë, pritet me duartrokitje nga dhjetëra qytetarë
18/04 02:04