Hetimet për mbytjen e tragetit
18/04/2014 00:00

Ende nuk është e qartë përse u mbyt trageti në Korenë e Jugut, por ekspertët kanë sugjeruar se opsionet janë dy: ose është përplasur me një shkëmb; ose ka bërë një kthesë të shpejtë, duke prishur balancën.

Top Channel/ Ekskluzive/Flet për TCH i mbijetuari i aksidentit në Kroaci: Ndodhi 3 orë pas pushimit
25/07 19:49
Top Channel/ Dita e fundit e vaksinimit të hapur/Gjatë gjithë javës u vaksinuan mbi 90 mijë persona
25/07 18:58
Top News-Studimi i ri për variantin Delta /2 doza të Pfizer dhe Astrazeneca janë efektive
25/07 18:54
Top News – Aksident i frikshëm në Lezhë/ Makinat përplasen me biçikletën, plagosen 3 persona
25/07 18:54
Top Channel/ Zyrtare, “Delta” në Shqipëri/ E konfirmojnë analizat nga Berlini
25/07 18:37
Top Channel/ Aksidenti tragjik, vdesin 10 kosovarë, përmbyset autobusi! Shkak përgjumja e shoferit
25/07 18:18
Top Channel/RENEA plagos të shumëkërkuarin/ Shkodër,52-vjeçari kërkohej për dy vrasje prej 10 vitesh
25/07 18:07
Top Channel/ Përplasen dy makina me biçikletën në aksin Shengjin-Lezhë, plagosen 3 persona
25/07 17:52
Top News – Ministria e Shëndetësisë: Vaksinohuni! Varianti delta i covid mbërrin në Shqipëri
25/07 17:37
Top Channel/ Tapë në timon e qarkullim pa patentë, 12 të arrestuar në aksin Milot-Morinë
25/07 16:44
Top News – Agresori me thikë në xhami/Mbyllen hetimet, vuante nga çrregullime mendore
25/07 16:24
Top News-Vihen në pranga 3 persona/ Akuzohen për vepra të ndryshme penale
25/07 15:39
Top News – Policia me dorë të hekurt…!/Vlorë, Ardi Veliu shton kontrollet pas protestave
25/07 15:38
Top News – ‘Nuk jam peshkatare, jam diplomate’/Yuri Kim ia faturon përgjegjësinë institucioneve
25/07 15:34
Top Channel/ Dy refugjatët sirianë, babë e bijë gjenden pas disa orësh kërkime në një zonë malore
25/07 15:07
Top Channel/ Drejt peshkut të madh? Kim: Unë nuk jam peshkatare! Gënjejnë ata që thonë se…
25/07 14:51
Top Channel/ 39-vjeçari me një këmbë aksidentohet duke ecur me biçikletë. Thyen dhe këmbën tjetër
25/07 14:33
Top News – Përmbyset autobusi me 67 pasagjerë/Politikanët ngushëllojnë familjet shqiptare
25/07 14:32
Top Channel/ Çertifikohen të rinjtë e projektit të Bashkisë për zhvillimin ekonomik të Tiranës
25/07 14:18
Top Channel/ Ardi Veliu zbret në Vlorë, inspekton respektimin e masave
25/07 14:17