Gjykata lë në burg të arrestuarit, e mitura: Roja i shkollës ka abuzuar edhe dy vajza të tjera
02/06/2020 15:25

Abaz Doga , ish-roja i shkollës nën akuzë për abuzimin e një nxënëseje u përball me gjykatën dhe me prokurorinë që e dyshon se gjatë një viti ka abuzuar me minorenen nga koha kur ajo ishte 14-vjeçe. Veç kësaj ish-roja dyshohet se ka shtyrë një të mitur të bëjë të njëjtën gjë. I mituri është i dyshuar së bashku me të rinj të tjerë që e shantazhuan vajzën me video dhe fotografi . Abaz Doga i hoqi pëllëmbët nga fytyra vetëm pasi media doli nga salla dhe procesi vijoi me dyer të mbyllura për shkak të të dhënave sensitive. Ai e pa gjyqtarin ne sy dhe veç gjeneraliteteve i tha ” nuk kam ushtruar dhunë ndaj saj”

68 raste të reja, 2 viktima/ Shërohen 47 persona, 10 në gjendje të rëndë
08/07 13:08
Ahmetaj inspekton shkollën 9-vjeçare në Vorë: Javën që vjen, nisim ndërtimin e banesave private…
08/07 13:06
Rama takon kryebashkiakët/ PS ndez motorët për zgjedhjet e 2021
08/07 12:58
Aksident zinxhirë në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen dy persona
08/07 12:41
Hapësirat e “dinjitetit”/ Monumentet e vendosura keq në mjedise publike
08/07 12:39
Top News – Një 35 vjeçar shqiptar/ Humb jetën nga një mbidozë droge
08/07 12:36
Padi qeverisë për energjinë/ Shoqatat prodhuese të energjisë së rinovueshme: Gati edhe për arbitrazh
08/07 12:29
Pandemia Covid-19/ Terminali në portin e Durrësi pajiset me kamera termike që masin temperaturën
08/07 12:28
Top News – 47 persona janë shëruar/ 68 të infektuar me Covid në 24 orë
08/07 12:21
Top News – 2 humbje jete në 24 orë/ Ministria-situata është serioze
08/07 12:20
Top News – Masat ndaj Covid/ Shkodër, policia kontroll në banesa
08/07 12:20
Top News – Ambasadorja amerikane/ Viziton zonat turistike në jug
08/07 11:08
Shkodër/ Policia derë më derë personave të prekur nga Covid-19, verifikim për vetëkarantinimin
08/07 11:00
Top News – ‘I lini mllefet politike’/ Apeli i fortë i mjekut Tritan Kalo
08/07 10:51
Ministria e Shëndetësisë: Dy viktima të tjera, pacientët në terapi intensive janë rëndë. 68 raste
08/07 10:51
Top News – 15 mijë paund në Rinas/ Policia merr në hetim një 29 vjeçar
08/07 10:41
Ambasadorja Yuri Kim vizitë Butrint e Sarandë: Do të rikthehem më shpesh
08/07 10:40
Top News – 900 euro për kalim në BE/ Operacioni ‘Perimetri’, 3 në pranga
08/07 10:31
“Mbyllet” ishulli i Sazanit/ Asgjësimi i armëve ndalon lëvizjen në zonë
08/07 10:09
Kalim i paligjshëm i kufirit/ Transportonin 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 3 shtetas
08/07 09:20