Fier, dhunohet zyra e kreut të Këshillit Bashkiak
02/12/2011 00:00

Posti i kryetarit te keshillit te qarkut te Fierit qe prej disa muajsh eshte kthyer ne molle sherri.

Top Channel/ Veliaj: Të ecim përpara me punë e projekte, jo me dhunë e bllokime
19/04 13:22
Top Channel/ Veliaj: Jo kthim pas për Kavajën!
19/04 13:22
Top Channel/ Ambasadorët mblidhen në Elbasan, takime me drejtuesit politik
19/04 12:16
Top News – Belinda Balluku në garën e Kombinatit/ Fushata e ministres që kërkon mandatin si deputete
19/04 10:11
Top News – Kandidati demokrat në Korçë/ Fushata e Salianjit derë më derë te qytetarët
19/04 10:09
Top News – Rama flet për patronazhistët/ ‘U merrni të keqen, është model i marrë në SHBA’
18/04 15:11
Top Channel/ Veliaj nga Rrogozhina: 25 prilli nuk është gallatë, mos votoni memet, por atë që punon
18/04 14:59
Top Channel/ Basha pritet nga simpatizantët në Kukës:Faleminderit për mbështetjen! Votoni ndryshimin
18/04 14:29
Top Channel/Rama-Metës: Patronazhistëve t’iu merrni të keqen, mos harroni se ju njohin kush jeni!
18/04 13:48
Top Channel/ Basha në Kukës: Qyteti më i prekur nga ikja e rinisë! Nuk ndryshon pa larguar fajtorin
18/04 13:47
Top Channel/ Balla takim me banorët në Cërrik: Më 25 prill do hapet një faqe e re e historisë së PS
18/04 13:32
Top News – Rama inspekton punimet në ‘5 Maji’/ Do strehohen më shumë se 11 mijë banorë
18/04 13:10
Top News – Basha takim në Tropojë/ Bën thirrje për votim masiv
18/04 11:40
Top Channel/ Basha nga Tropoja: Votoni masivisht 9 për të ardhmen e fëmijëve tuaj
18/04 11:21
Balla nga Elbasani: PS parti e shtresave në nevojë. Drejtësia e fortë është mbrurojë për nënat kryefamiljare
18/04 05:18
Basha mbërrin në Tropojë, pritet me duartrokitje nga dhjetëra qytetarë
18/04 02:04
Top Channel/ “Luli, Rrapushi i ri i bekuar nga Saliu” Rama në Gjirokastër
17/04 20:57
Top Channel/ Basha: Rama shkeli premtimet/ Kreu i PD fushatë në Sarandë dhe Shijak
17/04 19:45
Top Channel/ Rama fushatë në Gjirokastër/ Flet për herë të parë dhe për patronazhistët
17/04 19:43
Top Channel/ Basha: Rama e ka kuptuar humbjen. Kërkon të bëhesh pjesë e qeverisjes
16/04 19:46