Djali 13 vjeçar zhvesh në pjesët intime dhe rreh 5-vjeçarët, për t’i filmuar – Fiks Fare
20/06/2024 20:45

Emisioni Fiks Fare solli skena të tmerrshme të një 13 vjeçari me fëmijë më të vegjël të moshës 5 vjeçare, duke i zhveshur dhunuar e këto akte i filmonte. Videot u gjetën në telefonin e të miturit nga e ëma e tij, e cila nuk jeton me të. Nëna gjeti dhjetëra video ku duken djem të moshës 5 vjeçare të cilët zhvishen në pjesët e tyre intime, rrihen nga 13 vjeçari për t'i filmuar. Rina Frroku, nëna e 4 fëmijëve të cilët me vendim gjykate i ka në kujdestari, mund të kujdeset vetëm për 3 prej tyre, pasi njëri rri me babain duke shkelur vendimin e gjykatës. Dhe pikërisht fëmija që jeton me të atin bën këto veprime. Madje në një nga këto video shihet dhe djali tjetër i çiftit duke pirë duhan. 6- vjeçari pi cigaren e të atit ndërkohë që ky i fundit e filmon dhe i thotë "Kqyreni e mori krimineli, bjere babës tash". Institucionet ngrenë supet " Nuk e marrim dot me zorë djalin nga i ati"

Episodi i plotë – Fiks Fare, 23 Korrik 2024
23/07 21:01
Monitorime/ 10 palë mbathje grash, mbahen në një grusht – Fiks Fare
23/07 21:00
Dy shkolla në Sauk ‘makth’ për nxënësit, pa oborr. Bashkia: Zgjidhja këtë vit! – Fiks Fare
23/07 20:45
Rritet numri i divorceve. Cilat janë arsyet? – Fiks Fare
23/07 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 22 Korrik 2024
22/07 21:01
Monitorime/ Shprehje për dashurinë në ditët e sotme ” Të hëngsha b…” – Fiks Fare
22/07 21:00
Mashtrojnë me kurse për të bërë qerpikët ndërkohë që nuk kanë licencë – Fiks Fare
22/07 20:45
Gërma “P” e para në alfabet?! Pushtet, para, parti … me “P” fillojnë. – Fiks Fare
22/07 20:30
Episodi i plote – Fiks Fare, 19 Korrik 2024
19/07 21:01
Monitorime/ Mushkonjat këtë verë janë rritur, janë bërë burra – Fiks Fare
19/07 21:00
Agjencia do i çonte në Angli, u merr paratë dhe s’përgjigjet. Fiksi u kthen lekët! – Fiks Fare
19/07 20:45
Turistët e huaj ‘pushtojnë’ vendin, shqiptarët ikin jashtë. Si ka mundësi? – Fiks Fare
19/07 20:30
Episodi i plotë – Fiks fare, 18 Korrik 2024
18/07 21:01
Monitorime/ Po të pickoi bleta, tërbohu – Fiks Fare
18/07 21:00
Prokuroria dhe gjykata harruan dosjen në sirtar, 35-vjeçari nuk përfitoi nga amnistia! – Fiks Fare
18/07 20:45
Më mirë të të drejtojë një femër apo një mashkull në administratë? – Fiks Fare
18/07 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 17 Korrik 2024
17/07 21:01
Monitorime/ Gjyshi 74 vjeç bën pompa në studio – Fiks Fare
17/07 21:00
Policët parkojnë mjetet private kudo. Shmangin gjobat me simbolet e policisë – Fiks Fare
17/07 20:45
Ilir Meta në një intervistë ndryshe: Ja pse kërkova divorcin! – Fiks Fare
17/07 20:30