Britania lejon vaksinën anti covid/ Injeksionet e para të vaksinimit do të realizohen pas një jave
02/12/2020 16:01

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – ‘Për të mos vdekur nga mafia’! Mesazhi i kryeprokurorit italian të antimafias
27/01 18:30
Top News – Emergjencat civile, plani urgjent! Përmbytjet, hartë për zonat me rrezik të lartë
27/01 18:15
Top News – Shqipëri, zgjedhjet e 25 prillit/ Raporti paraprak i OSBE del pas dy javësh
27/01 18:13
Top News – Zhdukja e mistershme në Itali/ Vajza, kërkesa e rrallë në gjykatë për babain
27/01 17:52
Top News – Ndalen reshjet, vijojnë pasojat/ Shkodër, bashkia kërkon shpallje emergjence
27/01 17:51
Top News – Pasuria e Pandeli Majkos / Si ndryshoi nga 2003 në vitin 2018!
27/01 17:04
Top News – Serbët përcajnë me vaksinat/ Çfarë kërkon të bëjë Beogradi në Kosovë
27/01 17:04
Dëbora zbardh Bulqizën, vështirësi qarkullimi në aksin nacional
27/01 16:56
Rindërtimi/ “I ndërton Ndragheta”, ironia e Ramës me përgjimet nga lagjja e re në Vaqarr
27/01 16:50
Top News – Dënohet shqiptari në Londër/ Plagosi një person me thikë pas një sherri
27/01 16:44
Top News – ‘Bleu BMW me vlerë 150 mijë euro’/ Fillon gjyqi i Lleshajt ndaj medias për ‘shpifje’
27/01 16:44
Dënohet terroristi taxhik, do organizonte atentat ndaj një biznesmeni në Shqipëri
27/01 16:15
Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin pemën e ullirit në nder të Drini Dobit
27/01 15:54
Top News – Sërish pa maska në rrugë/ Policia ndëshkon 885 qytetarë
27/01 15:54
Meta dekreton blerjen e vaksinave, thirrje qeverisë për ruajtjen e vaksinës në parametra të sigurta
27/01 15:40
14 ditë pasi mori dozën e parë të vaksinës Pfizer, infektohet me Covid-19 Pëllumb Pipero
27/01 15:28
Top News – Vasili-Vaksinimi nuk ekziston/ Kaos me pandeminë, mungon analiza e fakteve
27/01 15:17
Top News – Dita e viktimave të Holokaustit/ Veliaj-të ndahemi nga kultura e përçarjes dhe shpifjeve
27/01 15:01
Top News – Marrëveshja me Pfizer/ Presidenti Meta dekreton 3 aktet normative
27/01 14:35
Top News – Donte lirim të përkohshëm/ Gjykata speciale refuzon kërkesën e Thaçit
27/01 14:25