Besim Hajdarmataj në Vetting/ Prokurori po kontrollohet për 3 komponentët
14/10/2019 13:31

Para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit ka dalë ish-drejtuesi i Krimeve të Rënda, Besim Bajdarmataj, të cilit i janë kontrolluar të tre komponentët e vettingut.

Top News – Situata e pandemisë/ Mësimi online, tre miniskenare
27/11 14:30
Top News – Rindërtimi në Fushë Krujë/ 128 banesa, 100 të tjera kolektive
27/11 14:18
Top News – Grabiste banesa/ Shkodër, arrestohet 23 vjeçari
27/11 14:11
Nis vaksinimi kundër gripit i edukatoreve dhe arsimtarëve, Manastirliu:Vaksina antiCOVID falas!
27/11 14:06
Re gjigante pluhuri! 40 kg eksploziv shembin pallatin 9 katësh në Durrës: Pa koment
27/11 13:56
Nuk kishin vendosur maskat mbrojtëse, 729 qytetarë të gjobitur
27/11 12:56
Shkolla me “formulë”/ Mësimi i kombinuar në ditët e javëve tek dhe çift
27/11 12:51
78 raste në Lezhë/ Infektimet shtohen me ritme të shpejta
27/11 12:50
Një vit pa shtëpi/ Familja në Durrësit duhet ta ngrejë me vetëm 5 mln lekë
27/11 12:48
Të gjithë për festa në Korçë/ Nuk gjen më vende në hotele e bujtina
27/11 12:47
Festa e pavarësisë në Vlorë/ Organizime të reduktuara në qytetin e ngritjes së flamurit
27/11 12:45
Kujdes me antibiotikët! Ekspertët: Po abuzohet. Ul rezistencën
27/11 12:20
Top News – Shkrumbohen 3 makina/ Ngjarjet në Vlorë, Krujë dhe Elbasan
27/11 12:16
Top News – Anëtaret e KED/ Meta – shorti hidhet me 4 dhjetor
27/11 11:58
Top News – Kërkesa për azil në BE/ Raporti, Shqipëria e dyta në botë
27/11 11:57
Top News – Tiranë, tre në pranga/ Trafikonin klandestinë drejt BE
27/11 11:07
Top News – Ruçi, dhuna ndaj grave/ ‘Sistemi i drejtësisë, jo efektiv’
27/11 11:07
Top News – Vret shokun nga pakujdesia/ Bulqizë, po gjuanin me armë gjahu
27/11 10:57
Pamjet nga kamera e sigurisë/ Makina e policit në flakë, policia e Vlorës mbërrin në vendngjarje
27/11 10:57
Vlorë/ Shkrumbohet makina e punonjësit të paraburgimit
27/11 08:41