Voltana Ademi: “Nuk e lëshojmë bashkinë, deri sa në Shkodër të ketë zgjedhje të vërteta”
19/08/2019 15:10

Në Shkodrën bastion të demokratëve, këshilli i ri bashkiak u betua pa kryebashkiakun Valdrin Pjetri, i cili hoqi dorë për shkak të akuzave për të shkuarën e tij

Deklaratat kundër ambasadorëve/ Kocijancic: Krejtësisht të papranueshme
22/11 20:18
“Qeveria kundër qeverisë”/ Në mungesë të opozitës, oponencën e bëjnë ish-ministrat
22/11 20:00
Dokumenti “bombë” i Metës nga SHISH, Deputeti: Material shumë i dobët për të qenë sekret
22/11 16:46
PS-PD dakort për votimin elektronik/ Në prag të marrëveshjes, po diskutohen detajet e procesit
22/11 15:33
Venecia për Gjykatën Kushtetuese/ Opinionet e ekspertëve për betimet në Kirgistan dhe Gjeorgji
21/11 19:38
Zëri i Amerikës: Kushtetuesja, Meta sulmon ambasadën e SHBA-ve
21/11 19:03
Meta anashkalon Leyla Moses Ones, i telefon direkt Matthew Palmer
21/11 15:29
Ngërçi me Kushtetuesen/ Ilir Meta: Rama ka vetëm një zgjedhje, referendumin
21/11 15:18
Merkel: Sa më shpejt negociatat, do të bisedoj me Macron kushtet për Tiranën dhe Shkupin
21/11 12:31
Vettingu e kishte parashikuar, Besnik Muçin e shkarkon edhe si gjyqtar i Kushtetueses, ja deklarata e plotë
21/11 12:15
Gjykata Kushtetuese/ Vetting-u rrëzon të zgjedhurin e Metës, Besnik Muçi shkarkohet nga detyra
21/11 12:13
Meta konsultohet me Berishën/ Ish kryeministri flet për shpërndarje të Kuvendit
20/11 15:22
Në 17.30 takimi i radhës i Metës, prezent dhe përfaqësues të SOROS
20/11 13:09
Porosi noterëve për Kajmakun/ Prokuroria e Tiranës: Njoftoni policinë nëse ju vjen
20/11 13:06
Unaza e Re/ PD bën kallëzim penal: Prokuroria të nisë hetimet dhe të ndërpresë punimet
20/11 12:42
Meta e kallëzoi penalisht, reagon Dvorani: Ilir Meta apo Presidenti i Republikës i bën akuzat?
19/11 19:37
Meta poston fotot: Siç e premtova, nënshkrova kallëzimin për Dvoranin
19/11 15:24
Meta konsultohet me opozitën/ Basha pas takimit: Rama të pranojë zgjedhjet e parakohshme
19/11 15:22
Nis reforma me dyer të mbyllura/ PS ulet përballe më PD e LSI me praninë e OSBE
19/11 15:15
Tryeza për reformen zgjedhore, PD në takimin me OSBE
19/11 12:53