“Vetë-izolim për dy javë”/Ministria e Shëndetësisë thirrje për ata që vijnë nga zonat me koronavirus
27/02/2020 15:25

Të gjithë shtetasit të cilët kthehen nga Italia në Shqipëri kryesisht nga zonat ku janë regjistruar persona të prekur nga koronavirusi duhet të vetëkarantinohen edhe nëse në aeroport apo pikat kufitare nga vijnë janë kontrolluar dhe nuk kanë shfaqur asnjë simptom.

Veliaj publikon sistemin e ri të kabinave dezinfektuese që do përdoret nga nesër në Tiranë
05/04 16:44
Wake Up dhe Fiks Fare/ Moderatorët dhe gazetarët në krye të detyrës
05/04 15:54
Çdo ditë në transmetim/ “Shqipëria live” dhe “Ftesë në 5”
05/04 15:54
“Open”, në transmetim maratonë/ Nga e hëna në të enjte, me temën kryesore, luftën ndaj koronës
05/04 15:53
Heroinat e lajmit/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 15:53
Top News – Shuhet Gëzim Kruja/ Ikona e humorit, ishte i semurë
05/04 15:43
Izolim dhe varfëri/ Historia e një familje në fshatin Noje të Krujës
05/04 15:21
Ditët e izolimit në shtëpi/ Çfarë keshillojnë psikiatrit në këto ditë të betejës me korona
05/04 15:20
Britani, shqetësim mosizolimi/ Nuk respektohen rregullat ndërsa bilanci bëhet tragjik
05/04 15:19
Top News – Tajvani…pa karantinë!/ Sukses në luftën kundër koronës
05/04 14:56
Braktisja e kafshëve shtëpiake/ Frikë nga përhapja e koronës
05/04 14:47
Greqi, 2 viktima sot/ Rritet numri i të prekurve nga korona
05/04 14:46
Ndihma për komunitetin Shqiptar/ Nisma në Britaninë e Madhe në këto ditë nga korona
05/04 14:45
Përhapja e shpejtë në Maqedoni/ Rritet numri i të vdekurve dhe rastet e reja me korona
05/04 14:44
Situata në Sauk/ Ka persona që kanë thyer izolimin
05/04 14:43
Një artist në izolim/ Gëzim Myshketa rikthen një nga këngët më të bukura të muzikës shqiptare
05/04 14:42
Bilanc tragjik në Francë/ Rritet numri i viktimave dhe rasteve të reja me korona
05/04 14:41
Në Austri s’ka izolim/Por Austriakët atje janë mbyllur vetë në shtëpi,1 herë në javë dalin për pazar
05/04 13:59
Lezha në izolim/ Nuk ka lëvizje në qytet. Respektohet karantina
05/04 13:57
Shuhet Gëzim Kruja/ Mjeshtri i madh i humorit u nda nga jeta në moshën 80-vjeçare
05/04 13:56