Top Channel arrin 1 milion ndjekës në YouTube! Kanali më i shikuar në të gjithë Shqipërinë
23/02/2020 19:47

Top Channel, ekrani më i madh në Shqipëri arrin 1 milion ndjekës në Youtube! Me këtë shifër rekord Top Channel Albania është vërteton edhe një herë se është kanali më i ndjekur në platformën online, YouTube. Ky kanal në YouTube ka bashkuar shqiptarët nga e gjithë bota nga SHBA, Kanadasë e Australisë, deri në vendet fqinje, pa lënë jashtë ato europiane si Gjermania, Anglia Italia, Zvicra, Franca e Belgjika.

Top News – 9 lëkundje tërmeti/ Me magnitudë të lehtë në Korçë
09/04 10:24
Shahini: Për maturën shtetërore nuk do të ketë pyetje nga leksione të pazhvilluara në shkollë
09/04 09:35
Masa të reja shtrënguese/ Rama: Për të mbrojtur qytetarët nga të pabindurit
09/04 02:14
Top News – Rama – Masat për covid 19/ Kemi 304 aspiratorë në dispozicion
08/04 22:18
Top News – I shkuan Eni Vasilit/ Letra e 9 vjeçares nga karantina
08/04 22:16
Masa të reja shtrënguese/ Ndryshime të kodit penal dhe rrugor
08/04 21:54
Top News – Shërohet nënë Rukija/ Fiton betejën me koronavirusin
08/04 20:58
Top News – Kolaudimi i automjeteve/ Do lejohet levizja nesë ka mbaruar
08/04 20:56
Sirianët hyjnë nga kufiri i gjelbër/ Banorët e fshatrave në devoll dhe korcë u japin ushqim
08/04 20:45
Top News – Ndihmë në kohë pandemie/ Grupi eurosig, insig dhe uba bank
08/04 20:24
Nuk kanë lekë as për ilace/ Familja nga Rrogozhina jetonte duke mbledhur bimë medicinale
08/04 20:21
Bizneset që mbylli koronavirusi/ Rritësit e peshkut në Vlorë: Nuk kemi më ku të shesim
08/04 20:18
Lulëzon biznesi online/ Tregtarët i përshtaten izolimit nga koronavirusi
08/04 20:17
Ujë me sheqer, 3 vjecarit diabetik/ Në sukth të durrësit, në familjen pa punë dhe asnjë të ardhur
08/04 20:16
Na mungojnë berberët/ Janë futur në bizneset që mund të na rrezikojnë
08/04 20:15
Video e shqiptarit me Covid-19/ Apeli i emigrantit nga Torino: Bëni kujde
08/04 20:14
Dy persona në studio/ Nuk respektohet gjithmonë. Po ashtu edhe distancimi fizik në teren
08/04 20:11
Vajza që erdhi nga Wuhani/ Silva Doci: Shqipëria veproi në kohë me izolimin
08/04 20:08
Distancim fizik apo social?/ Cili është termi i duhur që duhet përdorur në këtë situatë?
08/04 20:04
17 raste të reja me Covid-19/ Shkon në 400 numri i të infektuarve në Shqipëri
08/04 20:03