Tërheqja e Uashingtonit nga Ballkani, Hahn: Aspak problem!
15/04/2019 14:42

Nuk ka qenë e vështirë të vërehet se roli i Shteteve të Bashkuara në Ballkan nuk është më si dikur. Por, e përditshmja prestigjioze “Washington Post” shkruan se, për Komisionerin europian të Zgjerimit, Johannes Hahn, kjo gjë nuk përbën një problem.

Wake Up/ Ambasadori, Qirjako: Anglia nuk është ajo që shihni në rrjetet sociale
23/04 12:31
Nënshkruhet marrëveshja e koalicionit opozitar
23/04 12:09
Në zgjedhje vetëm nëse ikën Rama
23/04 12:07
Prerja e pemëve në Zagori, ndjekje penale kompanisë private
23/04 12:02
Parashikimi i Motit 23 Prill 2019
23/04 09:32
Cërriku bëhet me bibliotekë, ndryshon qendra e qytetit të vogël
22/04 18:06
Vdes pas lindjes 25-vjeçarja. Në spital, dy javë me vonesë
22/04 18:04
Gorillat, “selfie” para kameras si të ishin njerëz
22/04 16:58
Dita ndërkombëtare e Tokës, një pemë kundër shpyllëzimit
22/04 16:44
Aeroporti i Vlorës, tender nga fillimi
22/04 16:36
Gabimi i CEZ-it, kamatëvonesa e 10-fishon
22/04 16:34
Në kërkim të shumëkërkuarit
22/04 16:32
Partia e re e djathtë/ Analistët komentojnë iniciativën e Rudina Hajdarit
22/04 16:31
4 të arrestuar për grabitjen në Rinas, Top Channel siguron fotot
22/04 16:16
Shqiptarët e fushatës në Itali, dhjetëra emigrantë garojnë ne zgjedhjet e Majit
22/04 15:53
Një fermë për familjen, fermerja që realizoi ëndrrën në fshatin e Beratit
22/04 15:43
‘Të sëmurë’ nga Pranvera, flemë keq dhe irritohemi më shumë
22/04 15:41
Artistja që pikturon me trup/ Teknika e veçantë për të shprehur ndjenjat me ngjyra
21/04 20:31
U bllokuan në shpellën e Pëllumbasit, shpëtohen pas 4 orësh
21/04 19:56
Detaje nga grabitja e Rinasit/ Makina u modifikua në Elbasan, një femër ndihmoi autorët
21/04 15:28