Të përmbytur për Ditë Vere, niveli i ujit në Obot rritet
14/03/2018 16:04

Oboti është kthyer sërish në ishull, që duket në mbretërinë e ujit. Për fat të mirë uji ende nuk ka hyrë në banesa, por situata mbetet kërcënuese.

Ermal Hoxhës i’u fal burgu, gjykata e la në shërbim prove
18/09 15:47
Protestë për pronat; Ish-i përndjekuri lidhet me zinxhirë para zyrës së ATP
18/09 15:43
Feston ditëlindjen, Reshat Arbana nxjerr sekretin për veten
18/09 15:36
“Pronat”, kompensimi u ul; Nga 3.7 miliardë lekë, qeveria dha vetëm 1.3 miliardë lekë
18/09 15:17
Tensionohet situata në Jalë, banorët përplasen me policinë
18/09 14:36
Edhe autostrada e Kosovës me pagesë
18/09 14:01
Pa Koment – Tensionohet situata në Jalë
18/09 13:39
Plehrat mbeten në Porto Romano, Bashkia Durrës pret nga qeveria
18/09 12:58
Shemben ndërtimet pa leje në Jalë, banorët kundërshtojnë aksionin e IKMT
18/09 12:28
Pa Koment – Digjet një makinë në Shkodër
18/09 11:30
Pa Koment – Prishja e ndërtimeve pa leje në Jalë
18/09 11:27
Pa Koment – “Xibraka”, lirohet nga burgu Ermal Hoxha
18/09 11:23
Pa Koment – Heroinë, kokainë e kanabis në shtëpi
18/09 11:19
Pa Koment – Prishja e ndërtimeve në Jalë
18/09 11:14
Parashikimi i Motit 18 Shtator 2018
18/09 09:15
Protesta në mbrojtje të Valbonës. Aktivistë të huaj dhe banorët e Dragobisë, kundër ndërtimit të HEC-eve
17/09 21:03
Hetim për kumarin. Policia kërkon verifikim pasuror për Besnik dhe Gramoz Muratajn
17/09 20:18
Nis pagesa në Rrugën e Kombit. Tarifë e reduktuar për Kukësin, Hasin dhe Tropojën
17/09 19:52
Gjykatësi shpëton paratë, Shkëlqim Miri do vuajë disa muaj në burg
17/09 15:35
Nis Shkolla, sot 32 mijë fëmijë ulen për herë të parë në banka
17/09 15:32