Shqipëria/Lumenjtë më të ndotur, Raporti europian: Shkak ujërat e zeza dhe mbeturinat
23/08/2019 15:13

Një raport i fundit i Bashkimit Europian, në lidhje me situatën e lumenjve, thotë se lumenjtë shqiptarë kanë nivelin më të lartë të ndotjes në Europë.

Denoncimi i “Fiks Fare”/ Shkarkohet mjeku i burgut të Peqinit, Policia nuk e gjen në banesë
12/11 22:07
Lëndohen 7 banorë dhe 5 policë/ Ish deputetja e PD: Vdiq një banor, përgënjeshtrohet
12/11 19:49
Nis zgjedhja e kryeprokurorit, në garë tre kandidatë: Arta Marku, Olsian Çela dhe Fatjona Memçaj
12/11 19:48
Shemben ndërtimet te “Unaza e Re”/ Aksioni në mëngjes nis me përleshje, 15 të shoqëruar
12/11 19:35
Ambasada Amerikane tregon pasuritë e gjyqtarëve: Deklaruan 250 mijë euro fitime në vit
12/11 17:58
Vijon situata e rënduar në Llogora, prefekti apel shoferëve: Kujdes, shikueshmëria është e ulët
12/11 17:35
Aksident në gara shpejtësie/ Elbasan, plagosen rëndë dy të rinjtë
12/11 16:10
Incident me gazetarin e Top Channel, banori i merr mikrofonin dhe ia flak në rrugë
12/11 15:58
Njësoj si të internuar! Jeta e vështirë e banorëve të Torovicës
12/11 15:55
Moti i keq godet bregdetin/ Era e fortë rrëzon pemët dhe bllokon Llogoranë
12/11 15:46
Edi Rama për Top Channel: Albini të shohë se kush e pengoi bashkimin doganor
12/11 15:39
Sterilizimi, kosto jashtë kontrollit/ Në një vit konsumuan 35 milionë euro
12/11 15:31
Lëvizja VV dënoi dhunën në Astir, Bashkia e Tiranës: S’është votuar të bëjë djalin e Fahriut
12/11 15:25
Në transmetim direkt! Incidenti që i ndodhi gazetares së Top Channel
12/11 14:57
Protestat te “Astiri”/ 12 persona në spital
12/11 14:51
Përplasjet te “Unaza e Re”, ja kush janë banorët e lënduar të Astirit
12/11 14:50
Prishja e banesave në “Astir”/ Reagon IKMT
12/11 14:49
Trafik i rënduar pas përplasjeve në “Astir”/ Policia Rrugore e Tiranës njoftim
12/11 14:48
Bllokimi i rrugës së Astirit/ Banorët kalojnë përmes lumit
12/11 13:46
Rruga e Llogorasë, e pakalueshme! Rrëzohen shtylla të tensionit të lartë dhe pemë
12/11 13:05