Reshjet e borës, blegtorët flasin për dhjetëra bagëti të humbura
11/01/2019 11:51

Alket Nikolli është njëri prej blegtorëve që kërkoi ndihmë pasi ishte izoluar nga dëbora me rreth 400 kokë bagëti të imëta përballë fshatit Glinë në Dropull. Pas reshjeve të shiut situata duket më e mirë për këtë zonë të qarkut.

Balili do të dalë në gjykatë
16/01 19:58
Elbasan, emërohet prefekti i ri. Gledian Llatja, kandidat i mundshëm për Bashkinë
16/01 17:25
Rama: Portal për studentët. Do të marrin përgjigje për çdo pyetje
16/01 15:47
Hetimet për tenderin e Unazës. Drejtori i ARRSH në prokurori për kompaninë DH Albania
16/01 15:45
Balili u arrestua në vitin 2006. Në pranga bashkë me dy policë, për 750 kg hashash
16/01 15:42
Ndërhyrje në impiantin e Bovillës, Veliaj: Investimi më i madh
16/01 14:23
Banda e Selenicës, historia e atentateve deri tek i fundit në Vlorë
16/01 13:13
Gjirokastër, moti dhe braktisja rrënojnë shtëpitë historike
16/01 12:46
Portokallet nuk shiten, fermerët e Karbunarës ankohen për mungesë tregu
16/01 12:44
Gërdeci, fruti i egër me shumë sekrete mjekësore
16/01 12:18
Wake Up/ Si falsifikohet qumështi/djathi me vaj palme dhe niseshte!
16/01 11:48
Parashikimi i Motit 16 Janar 2019
16/01 09:18
Humbi jetën në derën e spitalit. Endacaku 68-vjeçar vdiq nga i ftohti, vuante nga diabeti
15/01 20:49
Matura Shtetërore, nis plotësimi i formularëve për aplikim
15/01 20:46
OSHEE, Çela: Duhen investime për të ulur humbjet
15/01 19:22
“Magjistari”, dy vite në arrati. Si dështoi Tahiri dhe Xhafaj për kapjen e “Eskobarit”
15/01 18:10
Dëmet nga dëbora. Në Shkodër dhe Dibër, akulli bëhet problematik
15/01 16:50
Unaza, puna është ndalur. ARRSH: Në pritje të vendimit të shpronësimeve
15/01 16:48
Ministrat me dy poste. 8 raste me më shumë se një portofol në qeveri
15/01 15:45
Unaza, 3.8 mln euro më pak. Tenderi me konkurrencë uli vlerën e projektit
15/01 15:18