Protestë në Vlorë, studentët tubohet para fakulteteve: Ulni tarifat
07/12/2018 12:24

Në Vlorë, studentët e Universitetit “Ismail Qemali” kanë lënë sërish orët e mësimit për të protestuar jashtë ambienteve të universitetit.

Top Story/ Rrëfimi i argjendarit: Më kanë grabitur 3 herë biznesin
20/02 22:00
Top Story/ Video e grabitjes së një dyqani ushqimor tek zona e Laprakës
20/02 21:58
Top Story/ Si u thye dyqani në kryqëzimin e Selvisë
20/02 21:54
Top Story/ Seria e grabitjeve me çekiç në Tiranë, ja si u thyen dyqanet
20/02 21:51
Top Story/ Vjedhja e dyqanit të celularëve tek 21-Dhjetori nga grupi i “Skifterëve me çekiç”
20/02 21:48
Top Story/ Shifra alarmante të grabitjeve, 2 biznese në ditë bien pre e sulmeve
20/02 21:47
Top Story/ Si u grabitën miliona euro brenda aeroportit të Rinasit
20/02 21:38
Top Story/ Ngjarja e dytë në Rinas, ja si u thye xhami i blindit
20/02 21:33
Top Story/ Grabitja spektakolare e Rinasit, një skemë e përgatitur prej muajsh
20/02 21:27
Top Story/ Si iu grabitën në 4 thasë me miliona euro të bankës
20/02 21:25
Top Story/ Profil i grabitësit Admir Likaj, Lala: është një personazh agresiv në botën e krimit
20/02 21:22
Top Story/ Shqipëria me rezervat më të pakëta të floririt në Ballkan
20/02 21:17
Top Story/ Ja si e akuzonte Sali Berisha për vjedhjen e floririt Ilir Metën
20/02 21:10
Top Story/ Rrëfimi i banorëve të Krrabës, për vjedhjen e floririt
20/02 21:06
Top Story/ Grabitja e floririt, Artan Hoxha: Ruhej në gjendje skandaloze, në dhoma me kompesatë
20/02 21:03
Tela me gjemba në Parlament. Policia dhe Garda marrin masat për protestën e nesërme
20/02 20:39
Llesh Kola: S’kam dosje në ish Sigurimin e shtetit
20/02 15:29
Veliaj: Mbajmë premtimin
20/02 15:21
Koncesioni i dyshimtë i laboratorëve
20/02 15:15
Djegia e mandateve, Soreca dhe Schutz në zyrën e Bashës
20/02 15:05