Netanjahu nën presion të madh
17/09/2019 13:42

Zgjedhjet e dyta të përgjithshme brenda 5 muajsh në Izrael, Benjamin Netaniahu po përpiqet t`i fitojë me një zotim të fortë: kryeministri thotë se po e mori sërish votën e izraelitëve, do t`i aneksojë të gjitha vendbanimet hebraike në Bregun Perëndimor.

Top News – Paralajmërimi për SHBA/ Putin politike te re bërthamore
05/06 19:13
Top News – Kanye West 2 mln dollarë/ Për shkollën e vajzës të Floyd
05/06 19:11
Top News – Covid, masat në Turqi/ Erdogan heq ndalimin e fundjavës
05/06 19:10
Top News – BE, vendimi i ministrave/ Kufijtë, mbyllur deri në korrik
05/06 19:09
Top News – I dyshuari për ‘madi’/ Kërkohet e dashura Kosovare
05/06 19:04
Top News – Dita e mjedisit/ Pandemi, insekte, zjarre
05/06 18:41
Top News-I dyshuari për zhdukjen e Madeleine Mccan/ Policia kërkon të dashurën kosovare të pedofilit
05/06 16:41
Top News – Zërat kundër… Një tjetër zyrtar dënon Trump
05/06 14:19
Top News – Vaksina kundër Covid/ Kompania fillon prodhimin tani
05/06 14:18
Top News – Facebook nis etiketimin e mediave shtetërore ruse, kineze…
05/06 12:44
Top News – Dyshimet për klorokinën/ Nuk vërtetohet studimi për rrezikshmërinë
05/06 12:42
Top News – Covid-19, rritet bilanci i viktimave në Brazil dhe Meksikë
05/06 12:33
Top News – Të hapen kufijtë! Komisioni Europian e kërkon brenda qershorit
05/06 12:30
Top News – Fluturimet nga Turqia/ Rikthehen me 40 shtete në qershor
04/06 21:08
Top News – Maqedoni e Veriut/ Rriten infektimet, kthehen kufizimet
04/06 17:51
Top News – Telenovelat Turke/ Puna vazhdon pavarësisht virusit
04/06 17:40
Top News – OBSH ‘del blof’/ Nisin hetimet për hidroksiklorinën
04/06 17:39
Top News – Shqetësohet India/ Kina po lëviz trupat në kufi
04/06 17:39
Top News – Gates për vaksinën/ Të shpërndahet në bazë globale
04/06 17:25
Top News – Shefi i pentagonit/ Jo dhunë kundër protestuesve
04/06 17:24