“Negociatat sekrete”, Hoti: Do t’i refuzojë populli
26/05/2018 20:21

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, tha se “ata që po bëjnë negociata fshehtas dhe pa mandat duhet ta dinë se do të përballen me refuzimin popullor”.

Serbia paralajmëron masa të rrepta kundër Kosovës, reagon Prishtina zyrtare
25/05 12:34
I gjithë qyteti me ramazan
25/05 12:29
Veseli në Prokurorinë Speciale. Padit pjesëtarët e videos. Shoqëria civile: Të pyetej që para 5 viteve
24/05 21:30
Daçiç: Puna ime, kundër Kosovës
24/05 18:37
Kosovë/ Veseli mohon çdo përfshirje në veprime kriminale
23/05 15:49
Kosovë, për një javë hapet autostrada “Arbën Xhaferri”
23/05 15:19
Kompleksi “Adem Jashari”, pa investime dhe i dëmtuar nga koha
22/05 12:36
Çmim për shqiptaren nga Kosova. Remzije Sherifi nderohet për kontributin në Skoci
21/05 13:07
Perimet nga Shqipëria në Kosovë, analizat s’kanë gjetur elemente të dëmshme
21/05 12:59
“Lista Serbe” fiton 4 komunat e Veriut të Kosovës
20/05 09:51
Kosovë/ Zgjedhjet, pa incidente. Fituesit e mundshëm thonë se do të japin dorëheqjen
19/05 21:47
Nuse në Kosovë. “Dasma e madhe” me 200 gratë nga Shqipëria
19/05 16:30
Sot ka zgjedhje në Kosovë. Votohen kryekomunarët në komunat me shumicë serbe
19/05 16:20
Zgjedhjet në Veri të Kosovës, Marko Gjuriç ndalohet sërish
18/05 20:31
Brovina: Foton ma kanë sjellë. S’e kisha menduar të ishte e rreme
17/05 19:54
Kosovë/ Shpallet dita e përkujtimit të gjenocidit serb
17/05 11:45
SHBA izolon të korruptuarit dhe të lidhurit me krimin në Kosovë
16/05 20:44
Kosovë, denoncohet në Kuvend përdhunimi nga serbët
16/05 20:21
Ish-komandanti i padëshiruar
16/05 15:50
SHBA dënon emërimet e “abuzuesve” në poste të larta në Kosovë
16/05 15:39