Ndërtimi në Butrint, Bojaxhi: Ta menaxhojë vetë parku
12/10/2017 00:00

Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore mbështet përmirësimin e cilësisë së shërbimeve që ofron Parku Kombëtar i Butrintit, por këto shërbime nuk duhet të bëhen si një marrëveshje mes politikës dhe grupeve të biznesit.

Profili i 3 kandidatëve; Kush pritet të zgjidhet Kryeprokuror i përkohshëm
17/12 20:56
Viktimat e 21 Janarit, dëmshpërblim 2.1 milionë euro për 4 familjet
17/12 19:41
Tirana pret festat, atmosfera e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri
17/12 19:39
Pasuritë e bllokuara të Balilajve, familjarët apelojnë vendimin
17/12 18:19
Shahu: Kryeprokurori, i paracaktuar! Mua më vlerëson “Vettingu”, jo Komisioni i Ligjeve
17/12 17:18
Probleme në kalanë e Beratit, gurë dhe shkëmbinj bllokojnë rrugën
17/12 13:06
Arrestohet banda e parukieres shqiptare
16/12 20:18
Shteti pagoi Balilin me tendera e kontrata
16/12 20:05
Të diplomuar ose jo, të rinjve që kërkojnë punë
16/12 15:25
Skuadra që shpëton jetë, 11 djemtë e Shkodrës që sfiduan përmbytjet
16/12 15:12
Pacolli kritikon Shqipërinë: Nuk ka bërë sa duhet për njohjen e pavarësisë
16/12 15:06
PD-LSI, protestë të hënën
16/12 15:04
Reshjet e shiut, përmbytet qendra e Laçit
16/12 14:08
Skandal në Dropull, bashkia i jep leje gurores në kundërshtim me ligjin
16/12 12:30
Mot i keq në Durrës e Vlorë
16/12 12:21
Veliaj, larg skandaleve të qeverisë
15/12 21:08
Pronat e Balilit, kush i dha tokë dhe historia e “Santa Quaranta”
15/12 20:15
Drejtësia e vonuar. Mijëra çështje të bllokuara, mungojnë gjyqtarët
15/12 15:24
Ndihma për përmbytjet, Vlahutin: Mekanizimi i BE-së funksionoi
15/12 14:56
Azilkërkuesit në Francë, ministri francez: 20 përqind në kampe janë shqiptarë
15/12 14:48