“Magjistari”, dy vite në arrati. Si dështoi Tahiri dhe Xhafaj për kapjen e “Eskobarit”
15/01/2019 18:10

Pas emërimit të Klement Balilit si funksionar i transporteve në qytetin e Sarandës, opozita nisi vargun e denoncimeve si fillim nga Genc Pollo dhe më tej nga demokrati Arben Ristani.