Lojërat e fatit/ Si agjentët e infiltruar dhe përgjimet zbuluan të arrestuarit
24/02/2020 12:42

Një rrjet i gjerë që vijon të funksionojë në paligjshmëri në vendin tonë në fushën e basteve sportive, u godit nga Policia e Shtetit duke sjellë një numër të lartë arrestimesh në tetë qarqe.

Kreativitet në kohë karantine/ Shqiptari në Gjermani bën picën në formë shqiponje
09/04 15:00
Top News – Institucionet e pavarura/ Përgjysmojnë pagën për Covid-19
09/04 14:50
Në qiell të hapur nga tërmeti, tani edhe pa bukë/ Tragjedi e dyfishtë për familjen nga Manza
09/04 14:44
Maska, doreza dhe dezinfektues/ Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë në ndihmë të Policisë
09/04 14:30
Kriza e CoVid-19/ Kamionët zbrasin prodhimet e pashitura në plehra
09/04 14:19
Maturantja s’ka telefon/ Vështirësi për ndjekjen e mësimit online
09/04 14:05
Pasojat e Covid-19/ Fasonët flasin për vështirësitë me pagat
09/04 13:32
Dezinfektohet “Pazari i Ri”/ Rregulla të reja për hyrjen në tregun në qendër të Tiranës
09/04 13:31
10 vjet burg kush thyen karantinën/ Ndryshime të kodit penal dhe rrugor
09/04 13:30
Tre raste të reja në Elbasan/ 15 të prekur, 4 të shëruar
09/04 13:29
9 raste të reja/ 409 të prekur, 11 të shëruar në 24 orët e fundit
09/04 13:28
Qëndro në shtëpi me Digitalb/ Platforma e ekranit jua lehtëson izolimin
09/04 12:50
Top News – Covid-19, kodi penal/ 10 vjet burg kush nuk bindet!
09/04 12:34
Top News – SHBA, mësuesi shqiptar/ Koronavirusi i merr jetën në Çikago
09/04 12:34
Top News – Dalin pa asnjë arsye…!/ Gjobiten, 226 persona kapen rrugëve
09/04 12:24
Top News – Mbyllja e kolaudimit/ S’do ketë gjoba për qytetarët
09/04 12:19
Top News – Seanca për Tahirin/ Shtyhet në apel, shkak avokatët
09/04 12:17
Top News – Bie numri i të prekurve/ 9 të infektuar në 24 orët e fundit
09/04 11:56
Thyerja e masave kufizuese/ 262 shtetas të gjobitur
09/04 11:43
CoVid-19/ Shkon në 409 numri i të prekurve në vend
09/04 11:15