Ligji që heq vizat. Dokumenti ku u bazua Rama për “prishësit e zgjedhjeve”
19/05/2019 20:16

“Personave në listën e zezë të të dënuarve për krime zgjedhore do t’u hiqet përgjithnjë e drejta e hyrjes në SHBA dhe BE”.

Përfaqësuesit e PD-së djegin materialet zgjedhore në shkollë në Shkodër
19/06 05:51
Negociatat/ Rama dhe Basha replikojnë për vendimin
19/06 05:49
Negociatat/ Rama dhe Basha replikojnë për vendimin
19/06 05:38
Projektet e Tiranës, Veliaj lajmëron shndërimin e bulevardit
18/06 16:09
Ministri Lleshaj: Siguria e Bashës nuk është e kërcënuar
18/06 15:41
Shkarkimi i Metës, nis procedura/ Komisioni i Ligjeve do shqyrtojë kërkesën e socialistëve
18/06 15:39
Lëvizja e lirë/ Rama replikon me Metën: Shqetësohu për vizën që i ke vënë figurës së kreut të shtetit
18/06 15:34
Kundërshtitë në bashkitë e opozitës, reagon KQZ: Dekreti i Presidentit, inekzistent
18/06 15:32
Sulmohen KZAZ-të/ Në Tropojë, pushtohen nga militantët e PD. Tension edhe në Shkodër e Lezhë
18/06 15:13
Sërish tensione në Shkodër për KZAZ-të, Ademi: Policia po synon nxitjen e konfliktit dhe dhunës
18/06 11:53
Negociatat/ Nis sot takimi i Këshillit Evropian, pak shpresa për Shqipërinë
18/06 11:41
Policia merr në ruajte KZAZ-të edhe në bashkitë ku drejtojnë demokratët
18/06 01:24
Basha: Rama në pushtet nga krimi
18/06 01:13
Shkarkimi i Metës, Xhafaj dhe Majko s’firmosën; Presidenti merr përgjigjie nga KQZ
17/06 22:03
Gjobë për mashtrimin me ilacet; Penalizimi për CFO Pharma për çmimin e ilaçit Soludamin
17/06 16:16
Veliaj: Së shpejti nis puna për Bulevardin ‘Zogu i Parë’
17/06 16:13
Rama për “Al Jazeera”: Ndryshimi i datës së zgjedhjeve do minonte demokracinë
17/06 15:59
55 firma për të shkarkuar Metën; PS dorëzon në Kuvend listen me 9 shkeljet e Presidentit
17/06 15:52
Basha nuk shkon në Prokurori, kreu i PD: Paraqisni fakte. PD flet për kërcënime
17/06 15:17
Kërkohet zyrtarisht shkarkimi i Metës, Balla: Kërkesa u dorëzua në Kuvend
17/06 12:05