Ligji që heq vizat. Dokumenti ku u bazua Rama për “prishësit e zgjedhjeve”
19/05/2019 20:16

“Personave në listën e zezë të të dënuarve për krime zgjedhore do t’u hiqet përgjithnjë e drejta e hyrjes në SHBA dhe BE”.

Më të fortët diskutojnë krizat, samiti i G7 në Francë nis me Amazonën
24/08 19:33
LDK kërkon kryeministrin, kushti për koalicionet parazgjedhore
24/08 19:27
Vasili: Zgjedhjet janë zgjidhja, PS të shprehet për 13 tetorin, pastaj dialogu për krizën
24/08 15:06
Kavaja, e nis me pastrimin. Java e parë e punës së kryebashkiakut të ri
24/08 12:50
Dënimi i pretenduar në Greqi, PD: Rama po përpiqet të blejë kohë për Kajmakun
23/08 15:21
Akuzat e PD/ Agim Kajmaku për TCH: Nuk jam dënuar nga ndonjë shtet i BE-së
22/08 15:43
“Katsifas”, Athina mesazh Tiranës: Hetimet të mbyllen sa më shpejt dhe të sqarohen rrethanat e vrasjes
21/08 19:51
PD për dosjen nr.184 në Dibër: Është mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e zgjedhjeve
21/08 15:28
Shkodra me sytë nga KQZ/ Ende s’ka mbërritur kërkesa, Kume: Zgjidhjen e jep vetëm Meta
20/08 15:13
Paralajmërimi i Ambasadës së SHBA: Me SPAK-un askush nuk do jetë i paprekshëm
20/08 12:29
Shkodër, sulmohet Tom Doshi/ Betohet këshilli i ri bashkiak, tension në protestën e PD-së
20/08 07:56
Tension në Shkodër, sulmohet Tom Doshi
19/08 15:13
Voltana Ademi: “Nuk e lëshojmë bashkinë, deri sa në Shkodër të ketë zgjedhje të vërteta”
19/08 15:10
Shkodër/ Ish-kryetarja e këshillit: Mbledhja antikushtetuese, do mbani përgjegjësi!
19/08 12:33
Protesta në Shkodër, qytetarët përplasen me policinë (video)
19/08 11:39
Konstituimi i Këshillit Bashkiak, PD proteston në Shkodër
19/08 10:55
Datë e re zgjedhjesh për Shkodrën? Zëdhënësi i Presidentit sqaron për Top Channel
17/08 15:23
Ish-sigurimsat në polici/ Autoriteti i Dosjeve konfirmon 3 emra në prag të nisjes së vettingut
16/08 15:40
Konstituohet këshilli bashkiak, ministri Shalsi: Kapitull i ri për Pogradecin
16/08 15:39
Kryemadhi në zyrën e Bashës/ Opozita koordinon qëndrimet pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit
16/08 15:23