Kronikë Të Fundit Hetim policëve në Tiranë
12/06/2018 15:15

Pas ngjarjes së rëndë ku 19-vjeçarja Xhuljeta Çuni u vra nga ish-i dashuri i saj Xhafer Mata, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave po verifikon procedurat e ndjekura nga policia pasi rezulton se maturantja ishte drejtuar më parë për ndihmë pranë uniformave blu dhe mesa duket nuk gjeti zgjidhje.