Kosovë, Kuvendi diskuton sot draft-marrëveshjen me Serbinë
26/12/2018 10:14

Kuvendi i Kosovës zhvillon sot seancë të jashtëzakonshme për të diskutuar draft-marrëveshjen e përgatitur nga qeveria për dialogun me Serbinë.

Top News – Qeveria e Kosovës/ “Shkëlqimi dhe rënia” e Kurtit
03/06 19:32
Top News – Qeveria e re/ Kosovë, Osmani deklarohet kundër
03/06 19:26
Top News – Urimi për qeverinë Hoti/ BE: Tani, dialogun me Serbinë
03/06 17:59
Kosova me qeveri të re/ Kabineti i Hotit merr 61 vota. VV proteston para Kuvendit
03/06 17:06
Tensione para Kuvendit/ Qytetarët përpiqen të futen brënda rrethimit në Prishtinë
03/06 13:19
Top News – Tragjedia në minierë/ Nxirren pas shumë orësh trupat e pajetë në Artanë
03/06 12:50
Protestuesit tentojnë të hyjnë brenda Kuvendit të Kosovës
03/06 12:30
LDK zyrtarizon emrat e ministrave/ Sot në orën 11.00 seanca për të votuar qeverinë e re të Kosovës
03/06 01:24
Top News – Karantina 7 ditore/ Qeveria: E kërkon shëndetësia
02/06 21:39
Nesër seanca për qeverinë/ Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Gashi: I kemi votat
02/06 20:12
Top News – Kuvendi i Kosovës/ Nesër seanca për qeverinë e re
02/06 16:43
Top News – Vdesin dy minatorë/ I zë poshtë dheu në minierën e Artanës
02/06 15:29
Top News – VV nuk dorëzohet, nis mbledhjen e firmave në rrugë për mbajtjen e zgjedhjeve të reja!
02/06 12:35
Hapet kufiri i Kosovës/ Mijëra automjete në kufi, Prishtina heq dezinfektimin e kamionëve nga Shqipëria
01/06 20:07
Top News – Presidenti i Kosovës/ Iu hap rruga qeverisë së re
01/06 18:19
Top News – Dezinfektimi në kufi/ Kosova heq tarifën 22 euro
01/06 18:16
Hapet kufiri i Kosovës/ Mijëra automjete në kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës
01/06 17:00
Top News – Kosovë/ Fillon faza e tretë e lehtësimit të masave ndaj pandemisë COVID-19
01/06 12:33
Top News – LDK: Sot mbledhja e kryesisë, vendoset lista e ministrave!
31/05 15:44
Top News – Raportuesja për Kosovën/ Duhet një kushtetutë koherente
31/05 13:54