Kapet droga e Habilajve, policia: Hetimi që në prill
19/10/2017 00:00

Në një deklaratë për mediat, nëndrejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Rebani Jaupi ka dhënë disa detaje mbi operacionin policor të zhvilluar në fshatin Babicë të Vlorës.

Të goditur nga përmbytja në Greqi, shqiptarët kërkojnë ndihmë
18/11 20:07
Ku është Saimir Tahiri?
18/11 20:03
Skema e mashtrimit në Spille, si u vodhën 10 mln dollarë?
18/11 19:40
Të dehur në timon, Policia arreston 5 drejtues mjetesh
18/11 15:23
Incidenti në Shupenzë, kërkuan ndihmë 78 nxënës
18/11 15:05
Komandot, “The Sun”: Fshihen mes komunitetit shqiptar
18/11 14:27
Dezertojnë komandot e FA, ligji parashikon 1 vit burg
17/11 20:27
Asfiksohen 60 nxënës në Shupenzë
17/11 20:23
Tahiri del nga Shqipëria. Udhëton në Gjermani, avokati nuk ka dijeni
17/11 20:20
Babai i komandos: Dezertoi për shkaqe ekonomike
17/11 20:09
Shqipëria e Kroacia, “avokatët” e Malit të Zi në NATO
17/11 15:46
Gjermania kthen 14 mijë shqiptarë
17/11 15:38
Dezertojnë komandot e FA
17/11 15:31
Vrasja e komisar Cukut, rrëzohet kërkesa e të arrestuar Mikel Shallari
17/11 15:25
Dezertimi i 4 komandove, reagojnë Mediu dhe Vasili
17/11 15:18
Rrjeti i trafikantëve, dërgonte shqiptarët në Britaninë e Madhe
17/11 15:05
Hahn: 2025, viti i Ballkanit
17/11 12:22
Asfiksohen 60 nxënës në Shupenzë
17/11 12:19
Digjet një automjet në rrugën “Ali Visha”
17/11 08:42
Përfundon rruga te Kopshti Zoologjik
16/11 21:41