Ilaçi që ndal infarktet; pilula me çmim të ulët edhe për më të varfërit
23/08/2019 20:09

Një pilulë në ditë që mban katër ilaçe, mund të reduktojë numrin e atakeve kardiake dhe infarkteve me një të tretën e mundësisë.

Hetimi për shkarkimin e Trump/ Çfarë efekti dhe ndikimi kanë dhënë këto seanca në SHBA
22/11 20:25
A e zëvendëson ‘Mini-Shengeni Ballkanik’ procesin e anëtarësimit në BE?
22/11 20:21
Kryetarja e CDU-së kërcënon se do të heqë dorë nga posti
22/11 20:16
Kryeministri i Hungarisë vlerëson miratimin e Oliver Varhelyi: Suksesi më i madh diplomatik
22/11 19:51
Prezantimi i Teslas së re, Elon Musk sërish në siklet
22/11 17:09
Epidemi globale- Mungesë aktiviteti në fëmijëri
22/11 17:06
Trump nderon Voight- Mbështetësi i tij i vetëm në Hollywood
22/11 14:15
Honda dhe Toyota/ Marrin çmim për makinat e gjelbra në panairin e makinave në Los Angeles
22/11 14:13
Petra e lashtë- Qyteti vizitohet nga 1 milionë turistë
22/11 14:10
Më pak media sociale/ Braktisja ju shpëton nga vetmia dhe depresioni
22/11 14:08
Kthimet e fëmijëve britanikë/ Operacion për të rikthyer tre jetimë nga Siria
22/11 14:05
Tallja me Charlotte, Kate Middleton nuk përmbahet me moderatorin e emisionit
22/11 08:12
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Komisioni i Senatit miraton emërimin e Yuri Kim
21/11 19:26
Miratohet buxheti 2020, shtohen fondet për Ballkanin perëndimor
21/11 19:15
Konkurrencë me Kinën! Trump kthen sytë nga Apple për rrjetin 5G
21/11 19:10
“Afera e spiunazhit”/ A mund të dëmtohen marrëdhëniet Rusi-Serbi?
21/11 18:28
Tusk zgjedhet kryetar i Partisë Popullore Evropiane, kritikon autokratët
21/11 18:17
Amnesty International/Modeli ekonomik i FB dhe Google kërcënim për të drejtat e njeriut
21/11 15:14
Sfilatë në Venecian e përmbytur. Stefano Ricci prezanton koleksionin vjeshtë-dimër 2020
21/11 14:29
Aston Martin paraqet SUV e parë / Fuoristrada u prezantua në Los Angeles
21/11 14:26