Greqi, kërcënohet me jetë ministri i Jashtëm Kotzias
02/02/2018 20:24

Ministri grek i Rendit, Nikos Toskas, gjatë një emisioni informativ të mëngjesit të së premtes ka zbuluar se kreu i diplomacisë greke, Nikos Kotzias, ka marrë një letër ku kërcënohej për jetën e tij dhe të familjes së tij.