Gjykata, dosjet “mal”. Tek administrativja, 12.700 çështje të mbartura
11/02/2018 16:37

Gërdeci nuk është mbyllur ende për Sabri Kodrën dhe familjen e tij, të cilëve drejtësia nuk po u jep një vendim të formës së prerë mbi padinë disa vjeçare për dëmet që ju shkaktuan nga shpërthimi i 15 Marsit 2008.

Stërvitja e Vllaznisë, tentohet sulm me thikë ndaj trajnerit Gjoka
22/02 20:27
Në hetim kryebashkiaku i Rrogozhinës, Nuredini: Abuzimi nisi para meje
22/02 15:44
Dy ministra i dhanë radarët, Karkinit
22/02 15:31
Si u grabit poligoni ushtarak, skema e mashtrimit që kthehu pronar biznesmenin
22/02 15:21
Aksidentohen 5 minatorë në Bulqizë, 3 dërgohen në Tiranë
22/02 14:51
Aksident tragjik në autostradën Durrës-Tiranë
22/02 14:31
Aksidentohen 5 minatorë në Bulqizë, 3 dërgohen në Tiranë
22/02 11:10
Indeksi i perceptimit të korrupsionit, Shqipëria shënon përkeqësim
22/02 09:30
Platforma për UT, pedagogët takohen me Nikollën
21/02 21:44
Shtohen aksidentet rrugore, nis keq 2018-ta
21/02 20:42
Si u bë me det Rrogozhina?
21/02 20:35
Fruthi, në radhë për vaksinat
21/02 20:28
Spille, si u “përfshinë” banorët në krim
21/02 20:24
“Grupi i Zjarrit”, prokuroria kërkon tre dënime të përjetshme
21/02 15:46
Noteri i “tokave” në Spille, u la në “arrest shtëpie”
21/02 15:45
Grabitësit hyjnë në shtëpi, lidhin burrë e grua dhe i vjedhin
21/02 15:15
Njeriu që “vodhi” poligonin
21/02 15:13
Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas motorin
20/02 21:33
Prokurorët thërrasin ish-ministrin; pas Haxhinastos, dëshmon edhe Dervishaj
20/02 20:35
Batërdia me bregdetin në Spille
20/02 20:23