Gatoi për të prekurit e tërmetit të 1979-tës dhe tërmetit të 26 nëntorit, njihuni me kuzhinierin 69 vjeçar
04/12/2019 09:05

Haruni nga Lezha është një kuzhinier i cili gatoi vullnetarisht edhe në tërmetin e vitit 1979.

Londër/ Kapet vrasësi i shqiptarit
22/01 12:22
Itali, “Sardelet“/ Lëvizja popullore që sfidon Salvinin
22/01 12:05
Greqia bëhet me një grua Presidente
22/01 12:03
41 vite burg për të akuzuarit e “Syri i Popullit”
22/01 11:59
Rasti i rrallë/ Indi, lind dhia me fytyrë njeriu
22/01 11:49
Thaçi për Bloomber: Kosova shumë shpejt me qeveri të re
22/01 11:45
Gjyqi Trump/ përplasje të ashpra në Senatin amerikan
22/01 11:41
Virusi nga Kina/ SHBA konfirmon rastin e parë, si është situata në Europë?
22/01 11:37
Vrau ‘gangsterin’ shqiptar në sy të familjes, arrestohet 22-vjeçari
22/01 11:09
Korçë/ Vazhdon zjarri në Çardhak
22/01 11:01
Fier/ Protesta kundër OSHEE-së, Baçi: Banorët po vidhen ngado pa mëshirë
22/01 10:59
Çfarë ndodhi mbrëmë në Vlorë? Renea aksion ‘blic’
22/01 10:32
Thyen arrestin e shtëpisë, 36-vjeçari kapet duke vjedhur
22/01 10:01
“Bandat e Lushnjes” – Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima – Top Story
22/01 09:41
Historia e martesës së burrit me dy gra, si bashkëjetonin 3 persona – Shqipëria Live,21 Janar 2020
22/01 09:41
Ftesë në 5, Nëna rreh barbarisht vajzën, çdo të ndodhë me familjen? 21 Janar 2020, Pjesa 1
22/01 09:40
Ulen sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot
22/01 08:24
Edicioni Informativ, 22 Janar 2020, Ora 00:00
22/01 02:11
Bëri ‘gangsterin’ duke xhiruar gomat e makinës pranë komisariatit, policia i bën gjëmën
21/01 21:42
“Bloomberg” shkruan për transformimin e Piramidës: Tirana, një qytet i pastër, me administratë progresive
21/01 20:13