Exclusive/ Një Kishë në Pallatin e Ahmet Zogut
20/10/2019 15:31

Martesa e Ahmet Zogut dhe Konteshës hungareze Geraldinë tërhoqi vëmendjen edhe për fatin se ajo ishte katolike dhe mbreti i shqiptareve mysliman.

Parashikimi i motit/ Ja çfarë pritet të ndodhë sot
15/11 07:45
Reklama në erën digjitale, fitime marramendëse
14/11 20:47
Kosovë/ “U ndëshkuan me votë”, kush mbeti jashtë kuvendit
14/11 20:42
Edicioni Informativ, 14 Nëntor 2019, Ora 19:30
14/11 20:37
Panairi i Librit/ “Dudaj” me tituj te rinj: Morrison, Allende, Vorpsi, Obama
14/11 20:25
Betohet edhe Fiona Papajorgji, Gjykata Kushtetuese me 4 anëtarë të rinj
14/11 20:22
Dita botërore e diabetit, 13 mijë të prekur në Kosovë
14/11 20:10
Debati mbi dekretin/ Xhaferllari betohet para Metës si gjyqtare e ‘Kushtetueses’
14/11 20:09
Grevë në Kosovë/ Punonjësit e sektorit privat: Paga minimale 35 euro
14/11 19:50
Fermë në sheshin “Skënderbej”/ Për dy ditë 400 fermerë në një panair
14/11 19:46
Përmbytje, zjarre, epidemi/ Faji është i ndryshimit të klimës
14/11 19:41
Betohet Elsa Toska, gjyqtarja e dytë e Gjykatës Kushtetuese
14/11 19:40
Sulm me armë në një shkollë në SHBA, 5 të plagosur
14/11 19:37
Rezoluta për presidentin: Të reflektojë/ Socialistët përgatisin projektin. Do e votojnë në Kuvend
14/11 19:19
Oksigjen në Mars, NASA siguron provat e para
14/11 19:07
Kufizohet shpejtësia në Holandë/ Vendimi për të ulur ndotjen
14/11 19:02
Tesla e Elon Musk nuk shkon rastësisht në Gjermani
14/11 18:06
Balonat në shkretëtirë/ Në zemër të Saharasë, destinacion turizmi
14/11 17:10
Mësim për mjedisin, nxënësit: Mësuesit e neglizhojnë
14/11 16:04
Në Shqipëri, 80 mijë diabetikë/ Çdo vit shtohen 4000 raste të reja të sëmundjes
14/11 15:56