Lajmi i fundit
Krerët e bashkësive fetare në Shqipëri apel Merkel dhe Macron për hapjen e negociatave
Dua Lipa tregon hiret në videoklipin e ri
03/05/2018 17:06

Dua Lipa dhe Calvin Harris publikuan klipin e këngës së tyre “One Kiss” në Youtube, aty ku ka marrë 1,8 milionë klikime deri tani.