Deputetët flasin në Kuvend për vendimin e presidentit Ilir Meta
14/06/2019 02:44

44 katër depuetëtë e u ngjitën në foltoren e kuvendit për të dhënë mendimet e tyre pro dhe kundër rezolutës socialiste kundra presidentit Ilir Meta.

Datë e re zgjedhjesh për Shkodrën? Zëdhënësi i Presidentit sqaron për Top Channel
17/08 15:23
Ish-sigurimsat në polici/ Autoriteti i Dosjeve konfirmon 3 emra në prag të nisjes së vettingut
16/08 15:40
Konstituohet këshilli bashkiak, ministri Shalsi: Kapitull i ri për Pogradecin
16/08 15:39
Kryemadhi në zyrën e Bashës/ Opozita koordinon qëndrimet pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit
16/08 15:23
“Ndryshim ligjit të dekriminalizimit”
16/08 15:16
Valdrin Pjetri tërhiqet nga marrja e detyrës së kryebashkiakut të Shkodrës
15/08 19:52
Suli denoncon lejen që Mziu dha 8 ditë para largimit, ndërhyn pronari: Tokën e kam të trashëguar
15/08 19:50
Zgjedhje? Opozita s’merr pjesë/ Debati që hapi Valdrin Pjetri në Shkodër. PD: Ti sekuestrohet pasuria
15/08 15:53
Shkodër, mbështetësit e PD protestë kundër Ramës
15/08 06:13
Lista e zezë e Bashës/ 17 kryebashkiakët dhe deputetët e Ramës të lidhur me krimin
14/08 20:47
Topalli i “përvishet” keq Bashës: Ia dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln eurot e pallatit të tij
14/08 20:35
Konstituohet këshilli bashkiak i Lezhës, kryebashkiaku Pjerin Ndreu hyn në zyrë
14/08 17:03
Basha akuza Ramës: Pjetrin e doje në Shkodër për të garantuar rrugët e trafikut
14/08 16:53
Qeveria sulmon gjykatat: “Po pengojnë luftën ndaj informalitetit, zhbllokojnë bizneset në shkelje”
14/08 16:29
Skenarët e Shkodrës/ Ç’do bëjë PD dhe a do dekretojë Meta një datë të re?
14/08 15:36
Mallakastër, nuk ka protestë/ Kapllanaj largohet paqësisht nga zyra
13/08 20:03
Rama: Ndahemi me Valdrinin. Reagimi pasi PD tregoi dënimin për shitje droge
13/08 19:27
Frrokaj e dorëzon paqësisht bashkinë: Nuk do baltos 16 vite punë
13/08 15:43
PD publikon dokumentet: Valdrin Pjetri pranoi krimin në Itali. Rama u informua
13/08 15:38
Meta: Zgjedhjet e 13 tetorit, jo vetëm detyrim ligjor
12/08 15:36